• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: 450l Rocio octofasciata a może coś innego?

#11
Dzięki za poprawienie, ale ja zawsze tak to pisze :| teraz jak bure na forum dostalem to może zapamietam xD

Co do HRP to chyba bardziej pasuja do wspomnianych wcześniej nikaraguanskich niż rocio. Ale to już moje zdanie ;-)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Dlaczego lepiej do nikaraguańskich?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
HRP może są połowę mniejsze od rocio, ale nie dadzą sobie w kaszę dmuchać. Obronią się, ale nie zdominują R. Octofasciata.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
(04-09-2015, 12:24 PM)sensej napisał(a): Dzięki za poprawienie, ale ja zawsze tak to pisze :| teraz jak bure na forum dostalem to może zapamietam xD
E tam, czasami uda mi się coś mądrego napisać xD
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
hrp są trochę spokojniejsze od zwykłej zebry(tak mi się przynajmniej wydajeBig Grin), dlatego też bym je łączył z nikaraguańskimi.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
Też spotykałem się z takimi opiniami w sieci, jednak zebry miałem kilka lat temu a hrp mam obecnie. hrp mają mniejsze zapędy do ganiania za rybami i nie są prześladowcami, ale gdy coś je próbuje przegonić bronią się zaciekle i skutecznie.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
No i dobrze, maja sobie radzić z rocio. Dwie pary hrp plus para rocio w moim akwa bedzie ok?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
Eliotki zamieszkały w 240, więc tu wolałbym już bez nich i bez Meeki. Wygląda na to, że stanie na Rocio O. + hrp lub zebra.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
A co z Parachromis motaguensis jako towarzystwo dla Rocio? Nie pozabijają sie? 450l będzie ok dla pary Rocio i Pary P. motaguensis?

A co z Parachromis motaguensis jako towarzystwo dla Rocio? Nie pozabijają sie? 450l będzie ok dla pary Rocio i Pary P. motaguensis?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
Odpowiem Ci na to pytanie za jakiś czas bo testuje to połączenie wraz z A. siquia w akwarium o dnie 150x60cm. Big Grin

Ale jestem dobrej myśli.
Pielęgnice moją pasją Smile Nie ważne gdzie, nie ważne ile... 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości