• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: nicholsi

#1
Witam, to znowu ja z prośbą o wstawienie zdjęcia pseudocrenilabrus nicholsi.
Wiem że zdjęć tej ryby jest mnóstwo ale wydaje mi się że większość z okresu tarł a ja próbuję się bardziej przekonać do tej rybki w jej "codziennym" ubarwieniu. Z góry dziękuję
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Ja nie mam zdjęć tej ryby i nigdy jej nie hodowałem więc nie mogę pomóc, ale może ktoś z forum je ma.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Samiec (zboczeniec) ma permanentnie tarło (a przynajmniej stara się mieć), więc jest cały czas ubarwiony tak samo. Samiczki są niepozorne, dostają tylko mocniejszych ciemnych pasów podczas opieki nad narybkiem. Zatem w zasadzie te ryby nie mają jakiś specjalnych szat godowych, a przynajmniej ja takich nie zauważyłem.Smile
Aktualnie…
- 300l ameryko-afryka
- 240l Azja
- 202l Nowa Gwinea
- 156l Azja
- 60l Ameryka Południowa
- 50l przedszkole




 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
(27-08-2015, 15:31 PM)Christo napisał(a): Samiec (zboczeniec) ma permanentnie tarło (a przynajmniej stara się mieć), więc jest cały czas ubarwiony tak samo. Samiczki są niepozorne, dostają tylko mocniejszych ciemnych pasów podczas opieki nad narybkiem. Zatem w zasadzie te ryby nie mają jakiś specjalnych szat godowych, a przynajmniej ja takich nie zauważyłem.Smile
dziękuję bardzo, aż trochę zdziwiony jestem, może na zdjęciach chodzi o wiek ryby.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości