• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Zoobotanica 2015

#51
Witam,
Fajnie było zamienić słowo na miejscu Smile
Co do samych targów i zbiorników... każdy ma to, na co może sobie pozwolić... nie każdy ma możliwości zorganizowania zbiornika "na miejscu". My również od kilku lat korzystamy z pomocy naszego klubowego kolegi, u którego nasz duży zbiornik(450L) jest cały rok we Wrocławiu. Ma to swoje plusy i minusy - z minusów, na innych wystawach pokazujemy ryby w zbiornikach jakie zapewnia organizator... zawsze są to jednak mniejsze litraże.

Niemniej jednak, kolejny rok, kolejne spotkania, rozmowy za nami Smile
było zacnie.
Pozdro
Leju - KMT
Pozdrawiam Kuba
Klub Miłośników Tanganiki
http://klub-tanganika.pl/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#52
(16-09-2015, 15:33 PM)Robert M. napisał(a): W-2 - widzę, że pijesz do nas - nie wystawiamy ryb WF z założenia. Wiele osób wie o tym od dawnaSmile I nie chodzi o pieniądze w stratach, tylko o to, że nie mogę patrzeć na to jak się stresują. Mam swoje zasady, dwa razy je złamałam, raz wiele lat temu w Krakowie, a potem na wystawie żaglowców i - nigdy więcej nie zamierzam tego ponownie zrobić.

Mam prawo do tego. To wolny kraj.

Marta

Eee tam - akurat chyba do Krakowa to już zdążyłem się przyzwyczaić Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#53
(16-09-2015, 19:14 PM)w-2 napisał(a): Eee tam - akurat chyba do Krakowa to już  zdążyłem się przyzwyczaić Wink

To kamień spadł mi z sercaSmile

BTW - zapraszam do nas - jak nie na oglądanie Tanganiki, to chociaż dysków, które pilnują ikrySmile

Marta
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości