• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [1100L] Ameryka Centralna - Projekt V4

#11
Znasz moje zdanie, zarąbiste szkiełko. I po co były te nerwy? Jestem ciekaw ile z obecnej obsady zostanie ostatecznie Big Grin
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Nie sposób mi się z Pleyem nie zgodzić. Światło jest mało naturalne i psuje efekt, dzieli akwarium na takie "bloki". Nie wiem z czym to jest do końca związane, efekt ten widać na filmie i na zdjęciach.

Poza tym akwarium wymiata. Gabaryty, obsada i aranż pierwsza klasa.Okok
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Nie patrzcie na filmy i foty dokońca. Niestety mój sprzęt nie ogarnia. W momencie kiedy jest tak mocno oświetlona część akwa bezpośrednio pod hqi ciemniejsze boki są od razu czarne. Nigdy nie zrobiłem tyle fot, żeby cokolwiek nadawało się do prezentacji - w momencie kiedy tło było tak jak w rzeczywistości na dnie nie widać kamieni Tongue
Pozdrawiam
Rafał


Tanganyika: 1100l, 900l
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Start bez problemów? Ile czekałeś po zalaniu zanim wpuściłeś ryby? Nic nie pływało po powierzchni? Jakis kożuszek po farbach kleju itp? 
Mistrzostwo w układaniu kamoli w połączeniu z badylami. Aczkolwiek strasznie przypomina mi Twój inny mniejszy aranż Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
3 godziny po starcie dałem ryby. Testy z dziś wyszły pozytywnie. Jest bez skoków parametrów. Filtry miałem zaszczepione, wody dużo dałem z 550. Tło splukalem wpierw, czekałem aż wyschnie bo dziwny zapach oddawalo, później płukanie, niuchanie i jak było ok to woda. Plywa kurz i resztki pyłu od piachu.
Pozdrawiam
Rafał


Tanganyika: 1100l, 900l
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
Całość fajnie wygląda, ale na zbliżeniach widać że tło jest sztuczne. Wrażenie to potęgują prawdziwe otoczaki. Nie pasują do tła. Nie myślałeś żeby wnętrze też wykonać samemu? Byłoby spójnie, zlewałoby się z tłem. Chyba że były po temu inne przeszkody.
Aktualnie…
- 300l ameryko-afryka
- 240l Azja
- 202l Nowa Gwinea
- 156l Azja
- 60l Ameryka Południowa
- 50l przedszkole




 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
Bez sensu. Lepiej poczekać na glony po prostu.
Pozdrawiam
Rafał


Tanganyika: 1100l, 900l
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
glony wszystko obrosną i wszystko będzie spójne, i kamulce i tło Wink
dla mnie efekt jest rewelacyjny po prostu Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
A ja powtórzę się- obsada i wystrój super!Jedyne co mi przeszkadza to...niepotrzebne uwagi)SmileAle cóż ile ludzi tyle charakterów i gustówSmile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
Kable na wierzchu, jakieś poskręcane tylko izolacją owinięte, nic nie obudowane - co to w ogóle ma być ??? Smile

A tak serio to mi zaje... podoba się baniak na pierwszej focie, widać te gabaryty szkła. Tak patrzę na tą swoją 720-tkę i jakaś strasznie mała się wydaje.

Aranż..., jak dla mnie bardzo naturalnie wyglądający a to najważniejsze.

Poza tym to nie moja bajka Wink.
[720l]Nowe życie...
[240l]BW

Pozdrawiam
Mariusz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości