• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: 340 litrów (80*50*85h). Pielęgnice+ ławica

#21
Czyli moje mają jeszcze czas, bo mają 4-5cm, dzięki wielkie.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
Czy jeśli moje akary strzelają płetwami i się przepychają to znaczy że ustalają hierarchie, dobierają się w pary, czy co?
Tańców nie ma, chyba że nie widziałem.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
qbass56 jak te blehery się mają u Ciebie? Bo ja się zastanawiam czy wpuścić do 100cm baniaka 20szt. Dałbyś radę nagrać jakiś filmik jak pływają?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
Powiem Ci tak, tragedii nie ma, ale jak bym miał wybierać jeszcze raz to wziął bym inną ławcię. Pływają normalnie tylko wkurza mnie to, że u góry akwarium nie pływa nic prócz pistii. Ale ty pewnie masz normalne akwarium, ja bym brał.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
ja mam 30 sztuk rhodostomusów na 300cm baniaka i to wystarczająca ilość w życiu bym więcej nie wpuścił bo to traci już swój urok bo zaczyna robić się targ a nie ławica Tongue
[5120L] Moja mała natura ClearWater (w trakcie tworzenia) Smile
Przeszłość ....
[1080L] Moja mała natura BlackWater ( https://www.facebook.com/1080Lmojamalanaturablackwater )
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#26
No ja właśnie szukam ławicy która pływała by raczej w górnej partii. Czyli mówisz że zwinniki nie...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#27
U mnie drobnoustek beckforda trzyma się środka i góry. A może ukośniki? Tylko, że one raczej "stoją" niż pływają jak typowa ławica...
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#28
W górnej strefie baniaka non stop przebywają pstrążenice, pewnie robiłyby tak samo i w 85cm wysokości Wink.
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#29
Masz jeszcze fajną rybkę Thayeria boehlkei czyli hokejówka amazońska, u mnie w dł. 86 dawały radę ale to bardzo ruchliwa ryba, potrzebuje miejsca i trochę się męczyła.
Uaru amphiacanthoides, Satanoperca: leucosticta mapiritensis daemon, Biotodoma Cupido, Pterophyllum scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#30
U mnie zwinniki ogonopręgie pływały u góry Smile

ale nie wiem czy trochę nie przykrótkie akwarium masz ..
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości