• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Haplochromis fanatics

#1
Informuję, iż z dniem 2 sierpnia 2015 strona Haplochromis Fanatics zakończyła działalność.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Dlaczego??? Czyzby niska popularnosc tego biotopu?

A ja się rozkręciłem z wiktorią, już kilka gat. haplo mam na stanie... Sad
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Nie Raffy, najzwyczajniej w świecie nie mam na to czasu Sad
Masa innych obowiązków - strona nie była już od jakiegoś czasu odświeżana. Postanowiłem więc zamknąć stronę.

Praca nad książką o jeziorze zajęła mi mnóstwo czasu, a oprócz niej pracuję już nad kolejnymi.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Gdzies mozna kupic ksiazke o Tym jeziorze? Zakladam biotop Wiktorii w oceanarium, wiec chcialbym sie jak najwiecej o niej dowiedziec i zrobic szczegolowy opis... czasopisma MA i NA oczywiscie juz przetrzepane Smile i to forum Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Jeszcze nie jest wydana - trwają prace nad korektą. Na jesień książką będzie dostępna.
Jeżeli zakałdasz biotop w oceanarium to proszę ustal sobie jakieś gatunki, które będziesz utrzymywał i dbaj o to, aby stale mieć zdrowe stado rozrodowe. Pamiętaj też proszę, że ekspozycja to jedno, a drugie to jednogatunkowe zbiorniki do rozmnażania i tylko z tych zbiorników wychowuj młode osobniki. Nie odchowuj młodcyh ze zbiornika ekspozycyjnego.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Tak, zdaję sobie z tego sprawę Smile Mam 2 regały hodowlane, a ekspozycja to będzie publiczna. Nie cierpię kundli.

Znalazłem ostatnio Twój post z informacją, że aeneocolor nie pochodzi z Wiktorii... możesz coś więcej o tym napisać?

ps. z niecierpliwością czekam na książkę, będzie w języku Polskim?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Pochodzi z Jeziora Jerzego w Ugandzie. Opis znajdziesz na strona 41-48

Tak, książka będzie w języku polskim - to było główne założenie jej powstania.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Z niecierpliwością czekam na książkę! Gdzieś będzie info, że można ją już kupić?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Na pewno na naszym forum będzie informacja - Cichlidae.pl to jeden z trzech partnerów tego wydania.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
 "Pamiętaj też proszę, że ekspozycja to jedno, a drugie to jednogatunkowe zbiorniki do rozmnażania i tylko z tych zbiorników wychowuj młode osobniki. Nie odchowuj młodych ze zbiornika ekspozycyjnego." - dlaczego?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości