• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Cichla monoculus

#11
Za 35zł szt to troszke duzo ja płaciłem po 16 tej samej wielkosci za 3-4 cm 12zł
Poza tym nie potrzebuje cichli,mam nadzieje że i u mnie sie wytrą choc bywa ze jak jest cisnienie na tarło to ryby go nieodbywają,taka złośliwosc losuSmile.Na allegro takze bywaja miedzy 14 a 20zł pewnie poza by sprzedawano za 10zł.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
U mnie wszystko jest drogie Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
PomorzeSmile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Witam widzę ze temat cichli jest cały czas gdzieś wałkowany . To ja możne coś dołożę od siebie . A wiec tak miałem 10 ryb po przy zakupie i przyjechaniu 3 były już na dnie leżały i wiadomo było ze są na straty. Cały czas szukałem informacji o nich , nic nie pomagało : karmienie żywcem parametry wody dostosowane do nich i same w akwarium . Co jakiś czas któraś opadała na dno i było po frytkach. Z 10 sztuk zostały 3 sztuki. Najpierw miałem je sprzedać ale nie sprzedałem. Przestało mi na nich zależeć wpuściłem je do baniaka z pielęgnicami cytrynowymi niebieskołuskimi i wielobarwnymi przestałem dawać im żywca i tu była niespodzianka . Od czasu połączenia ich z innymi rybami żadna nie zachorowała zaczęły jeść granulat i jest spokój.

tak dla czepialskich baniak maja 700 litrów delikatnie przerobiony , ryby dopiero w nim dorastaj i robiona jest selekcja , podmiana co tydzień po okolo 250-300 l parametry w normie
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
proszę popraw wszystkie błędy bo nie da się tego czytać

czepialski Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości