• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [386] SA

#21
Są przytwierdzone do przedniej pionowej ściany pokrywy która ma wysokość 15 cm.

Poniżej aktualny movie gdzie lepiej widać moich ulubieńców G.pellegrini

[Obrazek: 1.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
Jakie masz parametry wody? Planuję zbiornik o podobnych gabarytach, z podobna obsadą (altumy + jakieś ziemki), ale trochę przeraża mnie zmiękczanie kamienia, jaki mam w kranie.
"Spokojnie i statecznie pływa po całym akwarium czerwona cychlida" - W. Dackiewicz, Tęcza w akwarium
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
pH 6,2 temp 27 C, NO3 = 0

i aktualna fota Wink przy okazji.

   
[Obrazek: 1.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
Baniak rewelka. Dawno nie widziałem tak pięknej gnojówki ... Gratki
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
Dzięki Smile teraz coraz bardziej rozmyslam aby Gujany i P.leopoldi wydać i poszukać czegoś z Kolumbii jakaś jedna parę aby było biotopowo lub zostawić tylko pellusie. Hmmmm ale to ciężka niestety decyzja ......
[Obrazek: 1.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#26
(28-11-2015, 16:43 PM)reeadon napisał(a): Dzięki ? teraz coraz bardziej rozmyslam aby Gujany i P.leopoldi wydać i poszukać czegoś z Kolumbii jakaś jedna parę aby było biotopowo lub zostawić tylko pellusie. Hmmmm ale to ciężka niestety decyzja ......

Gujany?...nie dopuszczam takiej sytuacjiPaluszkiem
Uaru amphiacanthoides, Satanoperca: leucosticta mapiritensis daemon, Biotodoma Cupido, Pterophyllum scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#27
Wydaj Gujany i żaglowce a poszukaj którychś Andinoacara: latifrons, biseriatus, coeruleopunctatus. A, czekaj. Nie będziesz musiał szukać, jeżeli odwiedzisz Duisburg Wink
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#28
Hmmm ... na razie nie ma ich na liście dostępności, młode Aequidens metae widziałem ostatnio w Wrocku. Rozważam również nad  Mesonauta insignis bądź Satanoperca jurupari.
[Obrazek: 1.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#29
(29-11-2015, 22:01 PM)reeadon napisał(a): Hmmm ... na razie nie ma ich na liście dostępności, młode Aequidens metae widziałem ostatnio w Wrocku. Rozważam również nad  Mesonauta insignis bądź Satanoperca jurupari.
I znowu nie będziesz miał biotopu. A poza tym sam piszesz, że pellegrini nie są aniołkami. Akary na pewno im się nie dadzą, bo je znają Wink I nie metae, tylko te, które podałem. Są w Duisburgu od naszej ostatniej wizyty. Na stockliście są tylko ceny dorosłych ryb, a zazwyczaj są też mniejsze (i tańsze).
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#30
Masz pewnie racje Smile ale nie wiem czy na ten zbiornik nie będzie lepiej jak by były same już sobie wyobrażam 20 cm samce z wielkim guzem Big Grin  i  stadkiem samic ....ehhhh
[Obrazek: 1.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 3 gości