• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [378] Tanganika

#11
@sbc mi sie wydaje ze tylko po to zeby od frontu nie bylo widac gąbki. W koncu akwarium jest skalne wiec hamburg z ta skalna osłoną spelnia swoja role a akwarium sprawia wrazenie spójnej calosci Smile
@Tymek dziekuje za obfity opis, troche rozjasnilo mi to twoja wizje. Naprawde wyglada to fajnie. 
Jakiego piasku użyłeś ?
d-_-b
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
No patrz nie pamiętam nazwy firmy piasku ale ten zwykły taki w woreczkach z zoologicznego po 3,50zl bodajże za woreczek 2kg. Był biały a o to mi chodziło
Dzięki wielkie Ostr
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Cała idea HMF to swobodny przepływ wody przez całą powierzchnię gąbki. Jeśli część jest zasłonięta tworzywem, no to, że tak powiem "i w pi**u wylądował".... Jeśli między zasłoną a hamburgiem jest kilka CM miejsca to ok, jakoś to działać będzie, Może nawet ryby jakieś tam się kryć będą chciały.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
(29-12-2020, 12:30 PM)sbc napisał(a): Cała idea HMF to swobodny przepływ wody przez całą powierzchnię gąbki. Jeśli część jest zasłonięta tworzywem, no to, że tak powiem "i w pi**u wylądował".... Jeśli między zasłoną a hamburgiem jest kilka CM miejsca to ok, jakoś to działać będzie, Może nawet ryby jakieś tam się kryć będą chciały.

Jest nawet 20cm odstępu i doniczka z kulkami dla synodontisow xd
Pozatym jak się dobrze przyjrzysz to u góry widać gdzie jest gąbka a w odbiciu szyby też widać ile tam jest przestrzeni
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości