• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Jak łączy piękna muza.

#31
Dana International


Na pewno nie będzie się każdemu podobać Smile


Bardzo lubię piosenki w innych językach niż angielski


Może ktoś kojarzy ją z tego:
Pozdrawiam, Paweł
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
Krzyśku,
Oryginalne zestawienie - wielki Hawajczyk, mała gitara hawajska. Ale najważniejszy jest głos - adekwatny do postury, wielki głos.
Jeśli chodzi o żeńskie głosy z Wysp, to w ubiegłym roku będąc w Dublinie przywiozłem m.in. dwie płytki River Dance. Głównie z uwagi na światowej klasy stepowanie, ale te głosy... Angel.







A ten głos pamiętasz (ponad 30 milionów wyświetleńSmile)?



Albo ten?



Queen - jedyny minus, że Freddie tak szybko odszedł. Nie było, nie ma i nie będzie takiego królewskiego głosu (aż ciary przechodzą). Lubię oglądać LIVE AT WEMBLEY STADIUM. Koncert z 1986 roku, podoba się wszystkim.





I jeszcze tak po olimpijsku, czyli po mistrzowsku.



Pink Floyd - tak, tak, kto nie zna kultowego "The Wall". Ale jakby się ktoś taki znalazł, to proszę.



Jeszcze jeden motyw muzyczny przypomniałem sobie z inauguracji IO - w wykonaniu New Order.



O, była też muzyka Vangelisa z "Rydwanów ognia".



Jednak moje-jego kawałki, to także:





Oczywiście zapomniałem o jeszcze jednym gwiazdorze wieczoru. Był nim sam Mike Oldfield. Pamiętacie?







Hej Paweł,
Też słucham sporo muzyki w różnych językach, także bardzo dziwnychBig Grin. Każdy pobyt zagraniczny (obojętnie czy prywatny, czy służbowy) wiązał się dla mnie z dwoma obowiązkowymi punktami - zdjęciami i właśnie miejscową muzyką (zasłyszaną na ulicy, w taksówce, w sklepie, w radio).

"Women in Love" to chyba kawałek Baśki Streisand.
Ja go znam także w wykonaniu innej brunetkiWink:

Pozdrawiam,
Darek
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
Ale ze mnie sierota. Zapomniałem wspomnieć, że w Londynie pobrzmiewało jeszcze to:

Pozdrawiam,
Darek
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
Darek ten irlandzki step jest niesamowity, oni do pasa są sztywni jak kije a nogi wyczyniają cuda.
Jeżeli lubisz piosenki w różnych językach, to myślę że znasz STINGA po portugalsku, z tego co pamiętam na płycie były chyba utwory po portugalsku jako bonus.


Nie wiem czy znasz tego wykonawcę YANNI, stworzył wiele muzyki "filmowej", nadaje się idealnie jako podkład do filmików wrzucanych na YT


cała płytka bardzo fajna




Pozdrawiam, Krzysiek

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
Tu Killi Smile Darku, dziękuję, że wywołałeś radość u mojego Słoneczka Smile To tyle od Wujka, a teraz już Moje Słoneczko pisze Smile
---------------------------
Tu Rusty Tongue Odpłynęłam w celtyckich klimatach, dziękuję bardzo Smile
Piosenka Sinead przypomniała mi o mojej dawnej namiętności ... do Shane'a, która z chwilą kiedy go pierwszy raz ujrzałam przemieniła się w hmmm sami się domyślicie, kiedy go zobaczycie.



A tutaj z Sinead właśnie:

[Obrazek: 1044484_384630484998260_312802314_n.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
Question 
Only Time świetne Smile

(28-07-2012, 18:48 PM)dator napisał(a): "Women in Love" to chyba kawałek Baśki Streisand.
Ja go znam także w wykonaniu innej brunetkiWink:
Tak tak, ale wykonanie Dany jest wg mnie najlepsze. Edzia też jak zawsze pięknie Wink
Pozdrawiam, Paweł
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
Cześć Gołąbeczki,
Cieszę się, że gruchamy na podobnej pięcioliniiSmile.
No, koleś ma mocarny głos, szczególnie w zestawieniu z Sinead. Świetny duet.
Pierwszy kawałek też super. Uzębienie... faktycznie wywołuje natychmiastową sympatięBig Grin.

Jeszcze wrócę do Stinga po portugalsku. Nie dziwota. Jak się chce skutecznie - m.in. dla akwarystów z Polski - strzec przyrody Amazonki, to ten język jest najwłaściwszy - przyjemne z pożytecznymWink.
Próbuje też swoich sił w innych językach. Dla mnie jego najlepszy kawałek, to:



Cały koncert z filharmonikami berlińskimi jest bardzo dobry.
Pozdrawiam,
Darek
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
Rozdrabniać się nie będę, jak ktoś przebrnie przez ten koncert, to jest mi bratem/siostrą... polecam, kto mnie zna, to wie, że kocham ich.


Darku pozdrawiamy ciepło. Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#39

Smile
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#40
Music 
to czuję..
#!

"Jeśli na tej planecie istnieje magia, można ją dostrzec w wodzie..." (LOREN EISELEY)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości