• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [1080L] Moja mała natura BlackWater

#11
Mnie też się podoba, już widziałem akwarium na twarzoksiążce, ale przy tamtejsze jakości zdjęć się przyglądałem. Drobne kawałki drewna sprawiają wrażenie, że zbiornik ma ze 3000 litrów Smile 

Zazdroszczę cierpliwości, bo podejrzewam, że tak cienkich patyków trzeba ciągle dokładać?
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Zbiornik od początku był przygotowywany pod skalary bo to moje ulubione rybki Wink ryb w toni jest jak na lekarstwo tak naprawdę więc ciasno nie mają mimo złudzenia które daje tło czyli tą całą plątaninę korzeni , korzenie w wodzie są tylko te podwieszone i wcale dużo nie zajmują gdyby były niżej wtedy owszem , poza tym skalary żyją w takich właśnie warunkach a nie raz w dużo większych gęstwinach , dzięki tak zaaranżowanemu baniakowi widzę że rybki czują się wyśmienicie naturalnie i są bardzo pewne siebie Wink ich zachowanie są nie raz nie do opisania Wink gdy skalary podrosną domyślnie myślę uszczuplić ich populację do 14 sztuk ale narazie to tylko plany gdy podrosną będę wiedział jak to wszystko się prezentuje i które teoretycznie zmienią domek Wink cieszę się że baniak sprawie wrażenie 10 razy większego choć wolał bym żeby to były realia nie tylko wrażenie Tongue patyków jeszcze nie dokładałem więc nie wiem ale nie sądzę żeby było to problemem bo kocham pracować przy baniaku i nawet gdyby zajmowało nie wiadomo ile czasu to robię wszystko zawsze z taką gębą Haha he he efekty zasypanego dna takim chrustem są bynajmniej dla mnie bajeczne Tongue dla rozwiania wszelkich wątpliwości że rybki mają ciasno dodaje zdjęcia jak to wygląda z surową aranżacją czyli tło i podwieszone korzenie Smile
   
   
   
   
[5120L] Moja mała natura ClearWater (w trakcie tworzenia) Smile
Przeszłość ....
[1080L] Moja mała natura BlackWater ( https://www.facebook.com/1080Lmojamalanaturablackwater )
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Świetnie to wygląda. Klimat mistrzowski, dobrze że postanowiłeś się też u nas pochwalić swoją szklanką Smile Ciekawi mnie jak te 5 par ramirez bedzie tam żyło. Czekam na relacje Smile
Jumpeveryone
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
No mnie też ciekawi jak będą się dogadywały Łukasz mówi że lepiej właśnie dać jedną grupę spokojnie składającą się z 5-6 par , lepiej się obserwuje zachowania itd bo myślałem o mniejszej liczbie ramek i kakadu ale mają inny temperament i Łukasz sprowadził mnie na ziemię he he po wszelkich przemyśleniach wyciągnąłem też takie właśnie wnioski żeby iść tylko w ramirezki
[5120L] Moja mała natura ClearWater (w trakcie tworzenia) Smile
Przeszłość ....
[1080L] Moja mała natura BlackWater ( https://www.facebook.com/1080Lmojamalanaturablackwater )
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
No bo Ruki tak ma, że czasem powie coś mądrego Big Grin
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
pomysl rewelacyjny, naprawde ciezko oderwac oczu. zobaczymy jako to wszystko sie rozwinie
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
aktualne zdjęcia już po rozwinięciu są do wglądu na pierwszej stronie tego wątku Smile aranżacja już nie ulegnie zmianie Smile
[5120L] Moja mała natura ClearWater (w trakcie tworzenia) Smile
Przeszłość ....
[1080L] Moja mała natura BlackWater ( https://www.facebook.com/1080Lmojamalanaturablackwater )
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
Masakraksa -tylko pozazdrościć.
[Obrazek: diyWI0o.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
bajka Oklasky
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
(01-06-2015, 23:28 PM)TomaszAkwarystyka napisał(a): aktualne zdjęcia już po rozwinięciu są do wglądu na pierwszej stronie tego wątku Smile  aranżacja już nie ulegnie zmianie Smile

bardziej miałem na myśli to jak to bedzie sie rozwijac wraz z rybami ..
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości