• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Geophagus pellegrini

(02-11-2022, 16:03 PM)Zimna Zośka napisał(a): Czy samica z pierwszego tarła dalej nosi młode?

Nie, ostatnio mam mało czasu i nie siedziałem przed akwarium więc nawet nie wiem ile dni je miała. Nawet jak któraś wypuści młode to raczej nie będę dokarmiał.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
W piątek zadzwonił do mnie Krzysztof że jednak odnalazł się drugi samiec, dzisiaj go przywiozłem. Samiec jest w świetnej kondycji. Trafił do 112 na kwarantannę.
   
   
   

W sklepie wpadły mi w oko piękne młode ornatusy z odłowu. Gdyby nie miał pellegrini na pewno pływały by u mnie w akwarium
   
   
   
[-] Post Łuka$z otrzymał 1 polubień od:
  • piotrK
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Gratulacje, będzie z tego samca pellegrini gwiazda Smile

M. ornatus to swego czasu była niesamowicie "gorąca" ryba. Ciekawe po ile dziś "chodzą".
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(07-11-2022, 12:12 PM)piotrK napisał(a): Gratulacje, będzie z tego samca pellegrini gwiazda Smile

M. ornatus to swego czasu była niesamowicie "gorąca" ryba. Ciekawe po ile dziś "chodzą".
O ile dobrze pamiętam to 99zł
[-] Post Łuka$z otrzymał 1 polubień od:
  • piotrK
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
W świetle słonecznym
   
[-] Post Łuka$z otrzymał 10 Lubię to od:
  • adams2121, dzikakuna, el_polako, Macraei, mimo12, Papja, piotrK, Ruki, schmeichel, Zimna Zośka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Samice, jedna nadal nosi młode
   
   
   
   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Czy kamienie nie podnoszą ci twardości?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(07-01-2023, 23:33 PM)schmeichel napisał(a): Czy kamienie nie podnoszą ci twardości?

Szczerze to nie wiem, podmieniam co tydzień 150 litrów RO, te kilka kamyków choćby nawet coś podnosiły to raczej dużego wpływu na parametry w 576 litrach nie będą miały. Mapiritensis się wycierały, pellegrini to już w ogóle cały czas któraś samica z pełnym pyskiem pływa więc jak ryby nie narzekają to się tym nie przejmuję i prawdę mówiąc to już nawet nie pamiętam kiedy ostatnio robiłem jakieś testy.
[-] Post Łuka$z otrzymał 1 polubień od:
  • schmeichel
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
I tak trzymaj:-)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości