• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Geophagus pellegrini

(16-10-2022, 14:56 PM)Zimna Zośka napisał(a): Czyżby to te od Krzyśka z płaszczki? Byłem u niego i się spoźniłem, mówił mi że ktoś z forum wziął.

Tak, wziąłem je wczoraj wieczorem ale zaklepałem je już 3 tygodnie temu. Jak tam byłeś to ile miał samców ? Miałem mieć 2+4 ale jego pracownik nie umiał znaleźć jednego samca i jest 1+4
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(16-10-2022, 15:50 PM)Łuka$z napisał(a):
(16-10-2022, 14:56 PM)Zimna Zośka napisał(a): Czyżby to te od Krzyśka z płaszczki? Byłem u niego i się spoźniłem, mówił mi że ktoś z forum wziął.

Tak, wziąłem je wczoraj wieczorem ale zaklepałem je już 3 tygodnie temu. Jak tam byłeś to ile miał samców ? Miałem mieć 2+4 ale jego pracownik nie umiał znaleźć jednego samca i jest 1+4
Ja byłem tydzień temu i ich nie widziałem. Szukałem po całym sklepie i w tedy Krzysiek mi powiedział że je sprzedał, ale też mi mówił że dwa samce i cztery samice
Jumpeveryone
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Piękne ryby. Ja czekam z niecierpliwością aż ktoś zechce sprowadzić dzikie G.steindachneri. El Polaków pisz ciekawostki o środowisku G.steindachneri w temacie dla nich dedykowanym.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(16-10-2022, 22:28 PM)schmeichel napisał(a): Piękne ryby. Ja czekam z niecierpliwością aż ktoś zechce sprowadzić dzikie G.steindachneri. El Polaków pisz ciekawostki o środowisku G.steindachneri w temacie dla nich dedykowanym.

Miałem G. steindachneri dzikie 2x i ciężko to było sprzedać u nas w kraju...Z tego co pamiętam to tylko Arek (reeadon) kupił kilka....
Pozdrawiam
Artur
http://akwapasja.pl/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Ja już kiedyś kupiłem je od Pana wraz z moim kolegom. Niestety z przyczyn losowych musiałem się z nimi rozstać. Następnie kilka razy pytałem Pana i innych importerów o możliwość ich sprowadzenia i to ostatecznie skończyło się obiecankach. Oczywiście rozumiem to, że rynek jest ciężki.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(17-10-2022, 20:26 PM)schmeichel napisał(a): Ja już kiedyś kupiłem je od Pana wraz z moim kolegom. Niestety z przyczyn losowych musiałem się z nimi rozstać. Następnie kilka razy pytałem Pana i innych importerów o możliwość ich sprowadzenia i to ostatecznie skończyło się obiecankach. Oczywiście rozumiem to, że rynek jest ciężki.

Tak wiem, że schmeichel kierował zapytania o te ryby, ale wiem czy to były obiecanki? Raczej informacje, że jeśli będą to je sprowadzę.
Pozdrawiam
Artur
http://akwapasja.pl/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Zgadza się.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Samica po pierwszym tarle
   
[-] Post Łuka$z otrzymał 3 Lubię to od:
  • piotrK, Ruki, Zimna Zośka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
   
   
   

Samiec nie próżnuje, druga samica zaliczona
   
[-] Post Łuka$z otrzymał 6 Lubię to od:
  • el_polako, Papja, piotrK, schmeichel, wet-aqua, Zimna Zośka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Czy samica z pierwszego tarła dalej nosi młode?
Jumpeveryone
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości