• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Chromidotilapia kingsleyae

#31
Potwierdzam, ryby są u mnie i mają się dobrze. Od dziś wieczora samica inkubuje ikrę. Zobaczę co z tego wyjdzie. Ryby są piękne i nowe dla mnie, ale coraz bardziej poznaje WAC. Dodaje filmik z zalotów, samego tarła nie nagrywałem, bo ryby były zbyt płochliwe i nie chciałem ich stresować.

Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
Trafiły w odpowiednie ręce! Smile
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
Czas płynie, a ryby także pływają dalej u mnie. Zostały przeniesione do standardowej 375-tki i zostałem z parą. Od poczatku ryby nie tolerowały trzeciej ryby, niby nie są parą stricte, ale oprócz przeganiania się nie robią sobie krzywdy. Udanego tarła nigdy sie nie doczekałem. Anton Lamboj mówił, że te ryby lubią życ w gruach, mam nadzieje że kiedyś mi się to uda obserwować.

Na fotach samica

   

   
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości