• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Apistogramma cf. personata

#51
Piękne widoki:-)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#52
   

Przyczajony tygrys, ukryty smok 
   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#53
Śliczny i naprawdę rzadki gatunek, oczywiście w PL chętnych na jego hodowlę brak Wink
Moje samiczki F1, wraz z Mpawową nadwyżką samców WF wyjeżdżają do znajomych do UK, klasyczny schemat z rzadkimi Apistogramma- zagranicą się na nie ślinią, a w PL gatunek niedoceniony  [Obrazek: rotfl.gif]. Generalnie całość miotu F1 rozjechała się do Francji, Norwegii no i UK Wink

   
   
   
   
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#54
I się nie dziwię, że brak chętnych. Przecież to brzydkie szare ryby, sklepowe kakadu 100x od nich ładniejsze.
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#55
Mnie personata akurat niezbyt się podobają, a dzikie, "szare" kadziaki tak. Tongue

Pamiętaj, że liczba chętnych akwarystów, zaangażowanych bardziej w hobby drastycznie nie rośnie, a pielęgniczek czasem dostępnych jest u importerów sporo gatunków, więc nie każdy gatunek się przyjmie, bo nagle każdy z nas musiałby mieć fishroom w mieszkaniu i drugi w piwnicy, żeby udało się każdy z rzadszych gatunków utrzymać na sensownym poziomie co do ilości. Ale i tak raz za czas jakaś Apisto się przebija do większego grona odbiorców. Może przyjdzie i czas na ten gatunek. Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#56
Ja już to zauważyłem, że osób poważnie zainteresowanych akwarystyką jest pewnie taki sam procent w każdym państwie, tylko że w przypadku większych państw ten procent odpowiada za większą ilość osób- stąd więcej wybitnych akwarystów jest w Niemczech niż w Polsce Tongue
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości