• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Może się nazywać konkurs Naturefood :-)

#1
Dzień dobry,

Dla dwóch pierwszych forumowiczów, którzy zaprezentują w tym wątku!! zdjęcie pokarmów Naturefood Premium Kristall przy swoich zbiornikach, wysyłamy pokarm Kristall 25g gratis!

Albo:

Dla dwóch pierwszych forumowiczów, którzy zaprezentują zdjęcie pokarmów Naturefood Premium Garnelenmix ( dla krewetek) przy swoich zbiornikach, wysyłamy pokarm Garnelenmix 25g gratis!

Jeden pokarm wyklucza drugi - nie można zdublować nagród [Obrazek: icon_smile.gif]

Termin wklejenia zdjęcia do 20.04.2015 do godz. 20.00

Robert
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Słaba jakość bo się śpieszyłem i tel zrobiłem Smile
   
[720l]Nowe życie...
[240l]BW

Pozdrawiam
Mariusz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
też na szybko telefonem Wink
   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Hmm... No cóż... Ze smutkiem... Nie mogę inaczej... OBOJE FORUMOWICZE MAJA PO GRATISIKU :-)

Poproszę tylko napisać jaki rozmiar Panstwo Szanowne sobie życzom - Premium Kristall XS czy S ?

Oczywiście, nie mogę nie zauważyć, że osobnik o masakrycznej ksywie wyłamał się i nie spełnił wymogów regulaminowych - nu, ja sie pytam, czi ktuś mówił w tem temacie o Supreme??? :-)

Ale! Ponieważ to już SUPERPREMIUM, to grzech jest zmazany.

Rozumiem, że Mariusz możesz odebrać w Krakowie za tydzień? A szanowna koleżanka forumowiczka? Ewentualny adres do wysyłki na maila biurokrakow proszę.

Gratulacje !

Robert
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
(19-04-2015, 13:51 PM)Robert M. napisał(a): Oczywiście, nie mogę nie zauważyć, że osobnik o masakrycznej ksywie wyłamał się i nie spełnił wymogów regulaminowych - nu, ja sie pytam, czi ktuś mówił w tem temacie o Supreme??? :-)
Robert

Robert zafiksowałem się na "Kristall" także przepraszam ale z drugiej strony to pamiętam jak dziś Wasze słowa, że linia Supreme jest pokarmem najwyższej jakości a że ja bardzo się liczę z Waszą opinią takie pokarmy zakupiłem i jestem zadowolony Smile.

ps.
Tak będę w Krk w następny weekend Smile Smile, do zobaczenia Wink.
[720l]Nowe życie...
[240l]BW

Pozdrawiam
Mariusz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Fajnie, do zobaczenia.

R
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
A mi niestety to przepiękne miasto nie po drodze, więc wszelkie szczegóły wysłałam mailem Big Grin
Aaaależ się cieszę z wygranej Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
My też radochę z takich zabaw mamy. Do przeczytania w następnym konkursie. Na pewno wymyślę coś bardziej wrednego...

Robert
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
(19-04-2015, 13:51 PM)Robert M. napisał(a): Hmm... No cóż... Ze smutkiem... Nie mogę inaczej... OBOJE FORUMOWICZE MAJA PO GRATISIKU :-)

Poproszę tylko napisać jaki rozmiar Panstwo Szanowne sobie życzom - Premium Kristall XS czy S ?

Oczywiście, nie mogę nie zauważyć, że osobnik o masakrycznej ksywie wyłamał się i nie spełnił wymogów regulaminowych - nu, ja sie pytam, czi ktuś mówił w tem temacie o Supreme??? :-)

Ale! Ponieważ to już SUPERPREMIUM, to grzech jest zmazany.

Rozumiem, że Mariusz możesz odebrać w Krakowie za tydzień? A szanowna koleżanka forumowiczka? Ewentualny adres do wysyłki na maila biurokrakow proszę.

Gratulacje !

Robert
kto otrzyamał te gratisiki ?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Odkopujesz wątek z przed 6 lat? Big Grin W jakim celu?
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości