• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Mesoheros festae

#31
Też tak uwarzam Smile staram sie przy zakupie ryb nie robic szaleńst tylko wole poczekac, a takie ładne okazy znalezc jak te co mam. Mysle ze dzieki temu zaprocentuje mi to Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
Podejrzewam ,że o ile odchowasz narybek nie będzie problemu z jego sprzedażą. Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
(13-08-2012, 21:00 PM)parachromis napisał(a): Podejrzewam ,że o ile odchowasz narybek nie będzie problemu z jego sprzedażą. Wink

Oby tak bylo
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
No i się stało Smile moje Festae złożyły ikrę, dziś rano zauważyłem kawiorek czekam teraz na małe Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
Gratulacje, teraz tylko odchować i sprzedawać Smile. To pierwsze tarło?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
Gratuluje i czekam na fotki lub jakiś filmikWink

[412] [AMERYKA CENTRALNA]
[112] [AMERYKA CENTRALNA]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
(16-08-2012, 14:58 PM)parachromis napisał(a): Gratulacje, teraz tylko odchować i sprzedawać Smile. To pierwsze tarło?

U mnie pierwsze, a wcześniej mialy podobno ze 3, ale nic nie zostało odchowane bo wlaścicielowi nie chcialo sie ich odlawiac. U mnie napewno jak sie wylegną male to ja je odchowam Smile
Daje filmik do obejrzenia sorry za jakość ale było nagrywane telefonem. Na kamieniu jak się przyjrzycie są ziarenka ikry, cały kamień jest już pokryty.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
Jak duża jest ta parka i czym je karmisz?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#39
Piękna para - na "piątkę". To jednak jeszcze nie koniec skali Wink - te napiękniejsze (które znalazłem) są tu:





Zastanawiam się tylko, czy są to czyste ryby (oczywiście te z podanych przeze mnie linków).
[Obrazek: 93c4a8623c8ea33fm.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#40
(16-08-2012, 18:13 PM)parachromis napisał(a): Jak duża jest ta parka i czym je karmisz?

Dostają suche granulki Hikari ( rano) i na zmiane- krewetki male, mieso indycze i wolowe ( ale żadko), Duży Kryl i drobny tez. Parka ma aktualnie samiec 18cm samica 15cm
(16-08-2012, 18:58 PM)bernard napisał(a): Piękna para - na "piątkę". To jednak jeszcze nie koniec skali Wink - te napiękniejsze (które znalazłem) są tu:





Zastanawiam się tylko, czy są to czyste ryby (oczywiście te z podanych przeze mnie linków).

Filmiki juz wczesniej widzialem, jak bym miał kamere HD to moje by tak samo wygladały zwłaszcza samica bo jest naprawde ekstra wybarwiona, samiec tez jest niczego sobie ale to jeszcze małode ryby
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości