• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Mesoheros festae

#11
Wow, nie przekarmiaj ich bo są w świetnej formie. W rzeczy samej, samiec też jest bardzo ładny.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
A dziekuje bardzo że rybcie sie podobają. Zawsze staram sie nie przekarmiac ryb bo to nie zdrowe dla nich Smile tak jak i dla człowieka Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Robią wrażenie swoimi barwami i w ogóle bardzo ciekawe Cool

Co to za ptaszki tak ładnie skrzeczą? Tongue
Pozdrawiam, Paweł
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
(30-07-2012, 21:39 PM)pawel060 napisał(a): Robią wrażenie swoimi barwami i w ogóle bardzo ciekawe Cool

Co to za ptaszki tak ładnie skrzeczą? Tongue

to nie ptaszki tylko telewizor bo zapomnialem wylączyc dzieku przy nagrywaniu Smile ale dzieki ze rybcie sie podobają.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
Eee myślałem że jaką papugę masz Big Grin
Pozdrawiam, Paweł
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
(30-07-2012, 22:30 PM)pawel060 napisał(a): Eee myślałem że jaką papugę masz Big Grin

Ptaków nie lubie, zdecydowanie wole ryby Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
Ryby z potężnym potencjałem. Piękne kształty. Ubarwienie mają na razie "wyjściowe", ale świetnie rokujące - samica regularne, równe pasy (jeszcze dojdzie więcej intensywniejszej czerwieni, co uczyni ją kontrastowo ubarwioną), niemal całe ciało samca wyraźnie pokrywa na razie lekka zieleń, sporo opalizujących cętek. Za pół roku, za rok, będą powalające. Jeśli przygotowujesz im shrimp-mixa, pomyśl o odrobinie naturalnej astaksantyny (odsyłam do Arsika). Generalnie bardzo dobry zakup.
Pozdrawiam,
Darek
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
(31-07-2012, 13:58 PM)dator napisał(a): Ryby z potężnym potencjałem. Piękne kształty. Ubarwienie mają na razie "wyjściowe", ale świetnie rokujące - samica regularne, równe pasy (jeszcze dojdzie więcej intensywniejszej czerwieni, co uczyni ją kontrastowo ubarwioną), niemal całe ciało samca wyraźnie pokrywa na razie lekka zieleń, sporo opalizujących cętek. Za pół roku, za rok, będą powalające. Jeśli przygotowujesz im shrimp-mixa, pomyśl o odrobinie naturalnej astaksantyny (odsyłam do Arsika). Generalnie bardzo dobry zakup.

Bardzo dziekuje za tak miły i profesionalny opis. Opłacało sie szukać 6 miesiecy ryb to znaczy wytrwalośc Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
Minęło 13 dni odkąd mam moje festae u tu już zaczynają się zaloty Smile bardzo mnie to cieszy. Samiczka czyści dno z samczykiem na zmianę, a samczyk próbuje pokazać swoje walory partnerce. Daje filmik do obejrzenia.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
Ale ładne są. Aż sobie w HD obejrzałem, co rzadko robię ;-)
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości