• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Mesoheros festae

Piękna sprawaShy . Szkoda że agresja u nich na takim poziomie ze zazwyczaj same w baniaku zostają .
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(26-11-2016, 18:52 PM)seba8989 napisał(a): Piękna sprawaShy . Szkoda że agresja u nich na takim poziomie ze zazwyczaj same w baniaku zostają .

Właśnie chciałem się Was pytać czy będę je mógł z czymś połączyć bo póki co pawiookie które z nimi pływają nie mają po prostu życia - a niby takie agresywne Smile

Ryby są przepiękne, jedne z ciekawiej ubarwionych pielęgnic. A dopiero jak podrosną to mam nadzieję że pokażą swoją prawdziwą urodę Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Myślę,że odpowiedź sama się nasuwaSadCiężko będzie coś dodać skoro pawice nie dają rady. Jeśli zdecydujesz się na dodanie jakiś ryb to proponuję, aby były dorosłe (parka- zebra, spilurus,vieja,paratheraps). Przed tym zabiegiem pozmieniał bym rewiry a twoją parkę wpuścił do zbiornika kilka dni po nowych rybach. Jeśli nie masz takiej możliwości to spróbuj czymś przydzielić zbiornik.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Troszkę nowego spamu! Blush
Chmurka młodych Festae coraz bardziej się rozpływa, jest ich trochę więcej niż mi się wydawało. Rodzice na spokojnie opiekują się narybkiem, nie ma żadnej sprzeczki między nimi. W trakcie jedzenia cały czas się zmieniają przy pilnowaniu.
I oby jak najdłużej!



Załączone pliki Miniatury
               
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Pawiookie agresywne?jak je trzymacie w 200< litrach to pewnie ta.Ja w mojej ekipie mam festy i innymi duzymi pielegnicami i nie widze zeby ich agresja byla jakas zaskakujaca.Moze dlatego ze porzadku pilnuje samica tilapi i gdy widzi jakas bojke odrazu przeprowadza atak Big Grin
Tak samo moze to tylko w moim przypadku ale agresja wewnatrzgatunkowa red terrorow jest praktycznie znikoma a nawet zerowa biorac pod uwage ze samiec jest prawie 2 razy wiekszy od samicy szybko moglby ja uszkodzic a moja nigdy nie miala nawet malego zadrapania za to samice vieji/labiatusow po tarle systematycznie zbieraja bencki od swoich facetow
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości