• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: CA Fishroom na strychu :)

#31
I jak tam prace 2 tygodnie później? Masz czas aby zejść czasem na dół?Wink
Uaru amphiacanthoides, Satanoperca: leucosticta mapiritensis daemon, Biotodoma Cupido, Pterophyllum scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
Niestety ale cały kwiecień i kawałek maja spędzę na wyjeździe Sad, tym sposobem nie mam czasu aby wejść na górę i cokolwiek zrobić. Tak to bywa przewrotnie, jest robota są pieniądze ale nie ma czasu, nie ma roboty to jest dokładnie odwrotnie - tak źle a tak nie dobrze Tongue

Wszystko stoi w miejscu, zdołałem przygotować otwory do osadzenia profili. Profile również są gotowe i czekają Smile, beton kupiony.
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
(18-04-2015, 09:40 AM)filas napisał(a):  Profile również są gotowe i czekają Smile, beton kupiony.
Nie zaschnie ten beton? Tongue
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
co do betonu nie wiem co kolega bedzie używał ale polecał bym taki specjalny kotwiacy. ma wytrzymałosc okolo 80 mpa. stosuje sie go na Mosty i nie jest jakos bardzo drogi. latwy w aplikacji i jest rozplywny wleje sie w kazdy otwor. 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
Na tym etapie właśnie musi być suchy Wink

Mam chyba coś podobnego o czym piszesz, Ceresit CX-15 i workowany beton B-35. Ten Ceresita zdarza mi się używać w pracy i właśnie używam go do podlewania konstrukcji stalowych, planuję od spodu podlać Ceresitem a wyższe partie zwykłym B35 - różnica w cenie jednak jest znaczna Smile
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
no to fakt . ja uzywam produktow firmy atlas monter T15 juz raz musialem wykowac katownik z posadzki. niestety szybciej bylo kupic nowy. bardzo dobry jest do montowania szpilek w posadzkach  bo bardzo dobrze oblewa sie. i koszt okolo 30 zł worek
czekamy na ciąg dalszy
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
Pierwszy raz aż tak się cieszę ze święta 1-szo majowego, nie żaden wyjazd, wycieczka czy inne takie, po prostu "świętowanie" na strychu Big Grin Dzisiaj wtargałem profile na górę co nie było takie łatwe, są dłuższe od szyb, które będę tym samym sposobem wciągał do góry więc utwierdziłem się, że nie będzie z nimi większego kłopotu, na pewno nie będą zbyt duże/długie żeby nie weszły Smile

   

Profile wstawione na swoje miejsce uruchomiły dodatkowe zasoby wyobraźni - akwaria 3m długości to będzie coś pięknego, już nie mogę się doczekać klejenia Sad Teraz muszę je wypoziomować, zaszalować otwory w ścianach i zalać betonem.

Haha
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
Kawał  dobrej roboty.az milo popatrzyc 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#39
Wygląda nawet fajnie ...
No dobra napisze prawdę Big Grin Zajebiście zazdroszczę że niektórzy mają gdzie postawić takie gabaryty , no i przede wszystkim w pomieszczeniu w którym można się zamknąć od codzienności i podniecać się tym naszym hobby.
Najbardziej mnie ciekawi klejenie szyb. Mam nadzieję że obficie nam zrelacjonujesz etap klejenia. 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#40
Jest to jakaś opcja na tym strychu ale okupiona nietypowymi rozwiązaniami w dodatku czasochłonnymi Smile Ja najbardziej zazdroszczę posiadaczom piwnic, gdym miał taką to by się dopiero działo. Takie miejsce ma jeszcze jedną przewagę nad akwariami w mieszkaniu, nie trzeba wszystkiego sprzątać, można robić podmiany, przerabiać aranż, nachlapać wodą i nikt z domowników nie bręczy za plecami Wink
Akwarium 3 metrowe zapewne robi wrażenie ale trzeba być rozsądnym i nie zrobić z tego szklanki wrzucając jakieś ryby kolosy. Taki jest też plan i mam nadzieję, że mnie nie poniesie kiedyś i nie nawrzucam jakiś "wielorybów".

Klejenie szkła to będzie mój debiut, metodą nieco inną niż klejenie mniejszych zbiorników ale to wytłumaczę w swoim czasie Tongue
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości