• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: przegląd sklepów akwarystycznych Wietnam-Chiny

#11
byłem tez w Hong Kongu ale tam żadnych sklepów zoologicznych nie widziałem a dość duże jeździłem po mieście. tylko ryby konsumpcyjne w restauracjach a tego było naprawdę sporo akwaria w prawie każdej restauracji. 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
No to szok. Bo mnie z czasów Apisto Hong Kong kojarzy się z mekką jeżeli chodzi o profesjonalne sklepy akwarystyczne. Małe, z małymi akwariami, ale wypasioną ofertą.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
jestem chory na chorobę zwaną akwarystyka od jakiś 30 lat Smile i gdzie bym się nie ruszył a widzę akwarium to wchodzę i oglądam Smile

w Hong Kongu byłem w różnych dzielnicach biednych bogatych stary Hong Kong i dzielnice socjalne było wszystko ale nie widziałem ani jednego sklepu akwarystycznego nawet małego. to bardzo bogate miasto może czynsze sa na tyle duze ze nie opłaca sie rybek sprzedawać. może gdzieś na dalekich obrzeżach są ale ja nie widziałem a trzy dni tam jeździłem.

fakt nie sprecyzowałem gdzie byłem w Chinach napisałem tylko same chiny. a było to tylko południe Chin. jechałem od Wietnamu dołem przez Nanning Kanton Macau Hong Kong. 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
(01-04-2015, 19:19 PM)piotrK napisał(a): No to szok. Bo mnie Hong Kong kojarzy się z mekką jeżeli chodzi o profesjonalne sklepy akwarystyczne. Małe, z małymi akwariami, ale wypasioną ofertą.
To samo skojarzenie miałem. W sumie przez Bena Lee właściciela forum http://www.predatoryfishkeepers.com/ który ma ciekawe ryby. Ale spojrzałem i mieszka w Singapurze.

Ten drań na 17stym zdjęciu w lewym dolnym rogu, duży był?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
Chodzi o te psiaki co z papuzimy plywaja?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
Nie tam jest jakiś przedstawiciel rodu Anguilla.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
no teraz juz nie pamiętam jakich rozmiarów były te ryby były ale nie były to małe okazy
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości