• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Astronotus ocellatus

#1
To moje rozrabiaki w 375l .Rybki 20-25cm


Załączone pliki Miniatury
                   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Daj w temacie według schematu - nazwę łacińską/( i jesli chcesz) poprawną nazwę polską.
"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Witam ponownieSmile
Nastepne fotki przedstawiaja dwie pary pawiookich,dorosłe kilku letnie pary wielkosc 30 33cm.To moje ulubione pielegnice od kiedy miałem z nimi pierwsza stycznosc jako 7 letni chłopiec,nie miałem jeszcze warunków,wiec były kwestia marzeń na tamte czasy,jednak akwarystyka to cierpliwosc i doczekałem sie wielu pieknych par tego gatunku,i bede je juz chyba hodował do konca swojego zycia,bo wiele prób zmian obsady było ale pawice zasze musiały być obecne..Big Grin
Tutaj red tiger oscarSmile


mam nadzieje ze nie śmiece na forumSmile



Załączone pliki Miniatury
           
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Piękne Pawiookie. Jak u nich z agresją?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Piękne, ale proporcje pawiookiej na ostatnim zdjęciu nie są zbytnio good - ryba jakby wygrzbiecona, zapewne dieta to samo mięcho ?
Pielęgnice moją pasją Smile Nie ważne gdzie, nie ważne ile... 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Piękne, to też moje marzenie, napisz skąd w Tobie tyle sympatii do tych rybek?
W jakich zbiornikach je trzymasz?
Początek przygody z nikaraguańskimi - 450l
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Witam.Jesli chodzi o pawiookie,była to miłość od pierwszego wejrzeniaBig Grinspodobało mi się w nich masisty wygląd,połaczony z niebywałą inteligencja,zobaczyłem je w sklepie w Krakowie na Św Józefa(troszke starsi akwarysci z Krakowa zapewne pamietaja ten sklep,największy wybór pielegnic był na ów cięzkie czasy,prowadził go Pan Marek Stepień,miał tam nawet kajmana w terarium pod ladą) widząc je jako klku letni chłopiec,jedzace włascicielowi z rekiWinkstały się moja obsesja 30cm ,majestatycznie pływające w akwarium 800l w ramach na tamte czasy,w dodatku dla chłopca takze WIELKIE akwarium,nigdy do głowy by mi nie przyszło ze bede miał kiedyś dwa razy większe.Pomyslałem musze je miec,musiałem jednak poczekac kilka lat aby trochę dojrzec do wiekszego akwarium i tak przez ostatnie 20lat przewineło się u mnie pawiookich,prze różnej masći i wielkości.SmileDodaje fotke mojego prowizorycznego ramiaka 200*80*90-1440l.Miejsce ryby mają a to najwazniejszeSmile
Ta sama para która była z ikraSmile
Tutaj nastepna para odmiany red golden oscar,troszke rzadsza odmianaSmile
Juz ostatnia fotka zeby przesady nie byłoWink


Załączone pliki Miniatury
               
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Ładne te Twoje pawiookie ale zdjęcia niestety słabe Undecided
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Widze ze coraz więcej osób zaczyna narzekac na jakość,wydaje mi sie ze na tym zakończe prezentacje swoich ryb poniewaz innych nie posiadam,co ma byc widac,widac nie jest to konkurs fotograficznyConfused
Ktos z forum napewno zaprezentuje swoję zapewne ładniejsze ryby i przede wszystkim
o niebo lepszą jakosć zdjeć.Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Dopóki te ryby pojawiały się na rynku w podstawowym ubarwieniu nie bardzo mi się podobały. Jednak za każdym razem, gdy widzę takie barwy jak na dwóch ostatnich fotkach myślę sobie, że w końcu takiej ryby zagoszczą i u mnie.
[Obrazek: 93c4a8623c8ea33fm.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości