• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [2. PCW] zgłoszenia

#31
Czas się zbliża i:
na tą chwilę prognozy mamy takie Smile Smile Smile
   

Ja już podjąłem decyzję - zostajemy do poniedziałku (nocleg zarezerwowany) Smile
[720l]Nowe życie...
[240l]BW

Pozdrawiam
Mariusz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
No przecież pisałem że pogoda też zarezerwowana Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
Haha
Uaru amphiacanthoides, Geophagus altifrons, Satanoperca leucosticta, Satanoperca mapiritensis, Biotodoma Cupido, P. scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
a będzie tam takie urządzonko jak grill? Wink może karkóweczkę bym na ostrrrro zamarynowała ? Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
Na terenie: plac zabaw dla dzieci, piaskownica, zjeżdzalnia, huśtawki.

Do dyspozycji gości duża altana z wyposażoną kuchnią letnią, duży grill, kuchenki gazowe, lodówka, naczynia kuchenne. Możliwośc zabrania swojego pupila.

Zacieszacz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
Big Grin to karkóweczka będzie Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
powiem tak, jutro będę na miejscu więc będę nadawał: "z tzw. miejsca zdarzeń dla Państwa Sendog Cichlidae.pl"
Big Grin około 14 pierwsza puszka zrobi psssssssssssssst i moje stado Kasztelanów będzie się chłodzić Smile
Mariusz  dzięki za prognozę Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
(26-06-2015, 20:52 PM)tatakuby napisał(a): Do dyspozycji gości duża altana z wyposażoną kuchnią letnią, duży grill, kuchenki gazowe, lodówka, naczynia kuchenne. Możliwośc zabrania swojego pupila.
Jedno co mnie [lekko] niepokoi to to bliskie sąsiedztwo stwierdzenia "duży grill" i "zabranie swojego pupila". No ale cóż, wakacje, egzotyka, to i tego spróbuję.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#39
(26-06-2015, 21:15 PM)piotrK napisał(a):
(26-06-2015, 20:52 PM)tatakuby napisał(a): Do dyspozycji gości duża altana z wyposażoną kuchnią letnią, duży grill, kuchenki gazowe, lodówka, naczynia kuchenne. Możliwośc zabrania swojego pupila.
Jedno co mnie [lekko] niepokoi to to bliskie sąsiedztwo stwierdzenia "duży grill" i "zabranie swojego pupila". No ale cóż, wakacje, egzotyka, to i tego spróbuję.

To niedawno kolega mnie zapraszał na grilla ale zaznaczył żeby zwierząt nie zabierać...dziwiłem się że to już nie można wpaść z własnym kurczakiemWink
Uaru amphiacanthoides, Geophagus altifrons, Satanoperca leucosticta, Satanoperca mapiritensis, Biotodoma Cupido, P. scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#40
Sendog, bedziesz siedzial tam caly tydzien? Wink
Kierujmy się jedynie sumieniem, nie róbmy niczego dla ludzkiej opinii.
Niechże o nas będzie i zła, bylebyśmy zasługiwali na dobrą.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości