• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [2. PCW] zgłoszenia

#51
Było sobie morze - oto dowód rzeczowy Wink
   
Humory dopisywały Big Grin
   
Bo zaraz miała nadejść wyczekana wieczerza...
   
Tylko coś długo trza było czekać....... i czekać...
   
No długo jeszcze???
   
W końcu! wieczerzę czas zacząć Smile
   
Stoły zastawione były suto...
   
Nie-forumowicze trochę się na początku nudzili słuchając o pielęgnicach w kółko i wszędzie
   
Ale forumowicze "robili swoje" - w końcu się mogą "wyżyć" i nagadać o swoich pupilach do woli Big Grin
   
Aż zaciekawili nie-forumowiczów Tongue
   
Sendog zapowiada pre-lekcję:
"Moi drodzy parafianie..."
   
"...odpi... Wam kazanie..."
   
a potem się napijemy
   
Przyjechała dostawa - dostawca Sloma dostarczył specjalne zamówienie Big Grin na które jak widać wszyscy czekali! To było wyzwanie dla agenta specjalnego Big Grin
   
Wieczorne rozkminki o pielęgnicach - ciąg dalszy 
"Łoooo Łojciec, taaaaka ryba?!"
   

Nazajutrz, z samego rana Łojciec poświęcił ziemię...
   
Więc zawodnicy wolnych zawodów piłki wszelakiej mogli grać z pełnym poświęceniem
   
   
   
   
Tu jeszcze powinnam  być ja z Wnorusem grająca w badmintona ale jako że nie można grać i jednocześnie robić sobie zdjęć, to nima Tongue może się okazać, że będą od ... kogoś innego Tongue

Czas na długo wyczekiwane prelekcje...
Prelegenci - pełen profesjonalizm Big Grin SZACUN!!!!!
PiotrK
   
Sendog
   
Na sali co i rusz rozlegały się liczne pytania
   
Massacra siedział dzielnie w pierwszym rzędzie
   
co niektórzy nawet podchodzili obejrzeć slajdy z bliska
   
Widownia vel. publiczność
   
Publiczność i prelegenci
   
"Rodzynkę" też ustawili do zdjęcia Big Grin
   
Po prelekcjach czas na relaks...
   
...i kolejne rozmowy o pielęgnicach Big Grin

   

Chciałabym bardzo wszystkim podziękować za czas spędzony w tak przemiłej i sympatycznej atmosferze, w tak zacnym gronie Smile Prelekcje sprawiły, że zauroczyłam się kolejnymi biotopami. Piotrek i Sendog naprawdę wspaniale poprowadzili nasze spotkanka, a ich wiedza jest niesamowita, rozległa jak amazonka Big Grin
Łojcu chciałam podziękować za organizację, Piotrkowi i Sendogowi za prelekcje. Całej reszcie i Waszym rodzinkom za atmosferę. 
Wnorusowi :* za wszystko Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#52
I kilka zdjęć ode mnie Smile Dzięki Vanilka Big Grin


Załączone pliki Miniatury
                           
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#53
Vanilka: "Tu jeszcze powinnam  być ja z Wnorusem grająca w badmintona ale jako że nie można grać i jednocześnie robić sobie zdjęć, to nima [Obrazek: tongue.gif] może się okazać, że będą od ... kogoś innego [Obrazek: tongue.gif]"

Będą, będą ...Smile 

Najpierw taneczny krok Wnorusa Smile....
   

Później Twoje zwycięskie zagranie Smile...
   

Na koniec jeszcze raz dzięki dla moich współlokatorów za dzielne trwanie na posterunku i otwarcie dzwi o 4 nad ranem ..SmileSmile
   

Ponad to ... 
Dzięki Wam wszystkim za, możliwość bezkresnego wygadania się w każdym z mozliwych tematów okoloakwarystycznych i nie tylko...

Dzięki  za rozmowy o życiu do 3 rano przy szkaneczce wisky z colą i cytrynką ( mówiłem później żonie , że nikt wcześniej nie przygotował mi takiego dobrego drinka jak Ty massacra Smile)

Dzięki za  łyczek zacnego bimbru  Sloma i teraz szykuj się na moje odwiedziny .. Te twoje satany dały mi do myślenia... 

Dzięki dla Żon wszystkich forumowiczów za "zaopiekowanie " się moja Żoną przez co miałem mnóstwo czasu na pogaduchy ..Smile

Vanilka,  Dzięki za zdjęcia gurami - teraz już wiem na pewno , że znów do nich wrócę..Smile

Sendog , Dzięki za świetną prezentację i przypomnienie tematu jeziora Wiktorii  -  jedną sztukę Twojej książki na pewno masz juz sprzedaną ..Smile

I  jeszcze na koniec jeszcze  ja z Łojcami założycielami ....

   

Dzięki za spotkanie i następnym razem przyjade o normalnej porze..
Smile
p.s. do tego czasu poprawię się tzn: 
1) napiszę artykuł do forumowego e-zina 
2) sprawię mojej rodzince forumowe koszulki
3) przygotuję prezentację ..
SmileSmileSmile

Pozdrawiam!
Satanoperca jurupari (Peru), S.pappaterra(rio Guapore), S.sp.jurupari (rio Preta de Eva),S.leucosticta ( Nickerie river , Surinam),Biotodoma wavrini (Columbia), B.cupido(Rio Nanay),Gymnogeophagus labiatus, G.mekinos, G.sp. "Batovi blue",G.peliochelynion,G.constellatus.Crenicichla celidochilus, C.tuca,Parosphromenus linkei ,P. anjunganensis, P.nagyi,  
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#54
No i skończyło się to fantastyczne spotkanko.
Było trochę załatwiania , jeżdżenia , dzwonienia ... itp...
Ale już teraz mogę Wam obiecać że za rok także podejmę się organizacji tej imprezki.
Po tym jak widziałem u każdego banana na buzi ... impreza za rok musi się odbyć. 

Dziękuję Piotrkowi i Sendogowi za to że chciało im się nawijać w tym upale Wink 
Szczególne podziękowania należą się naszym dzieciom , które świetnie się sobą zajmowały i pozwalały nam posiedzieć i porozmawiać w spokoju.

Dziekuję wszystkim za liczne przybycie i mam nadzieję że wspólnie zachęcimy większą liczbę użytkowników chętnych do udziału w PCW 2016 Smile 

Kobuz nie pokazałeś mi tego regulaminu Big Grin i kilka sztuk na ścianie pozostało Wink
Galimedes szykuj chłopie prelekcję na za rok ...
Marian ... ach ten Marian ... Wink Poproszę w wątku kulinarnym dokładną procedurę wyrobu chleba.
Sloma za rok narobić samogona poproszę ... Smile
Wnorus trenuj ostro , bo za rok zrobimy mistrzostwa c.pl w piłce plażowej Wink
Vanilka chyba już wie jakie zadanie bedzie miała powierzane przy każdej z integracji  Tongue Dzięki za fotki.
Sendog z rodzinką ... Wy po prostu zawsze bądźcie na Naszych spotkaniach i ładujcie Nas Waszą energią i pozytywnym nastawieniem do wszystkiego Oczko

Do zobaczenia za rok Łojciec Papa
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#55
Piękna imprezka, wspaniałe towarzystwo i miła fotorelacja Big Grin
Mam nadzieję, że następnym razem dobiję i powiększę grono uśmiechniętych cichlidomaniaków.
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#56
Dzięki Wszystkim za wrzucenie fot, ja do tego tematu będę zaglądał wspominając to wydarzenie (czyli pewnie nie rzadko).

Dwie fotki ode mnie jak już Was nie było (poniedziałek), niebo płakało, że tak zacne towarzystwo sobie pojechało.
Jak pakowałem dzieci do auta to na zasadzie sprintu bo lunęło niemiłosiernie Smile.

   
   
[720l]Nowe życie...
[240l]BW

Pozdrawiam
Mariusz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#57
O rety, faktycznie pogoda ściśle na weekend była zamóiona Big Grin

A ja słuchajcie żałuję, że jednak choć trochę tych liści bukowych nie uzbierałam..... Tongue 
ale ciiii Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#58
Widzę, że było miło, akwarystycznie i rodzinnie. Może za rok uda mi się dołączyć.
[Obrazek: 93c4a8623c8ea33fm.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#59
Bernard, tylko spróbuj nie dołączyć Big Grin
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#60
No ja czekam na coś  bliżej Południa PolskiSmile
[Obrazek: baneria.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości