• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [2. PCW] zgłoszenia

#41
Taaa właśnie dotarłem. Ciepło ale póki co słońca mało
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#42
Poprawka, dzisiaj rano (5:00) lało potwornie + burza, ale potem się wypogodziło i od 12:00 zero chmurki i plaża Smile
Bieżący komunikat jest taki: minimalne zachmurzenie, dość silny wiatr od morza i około 24 stopni C
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#43
Z tego co słychać pogoda ma być wyśmienita Smile 
Jeszcze trzy dni i zaczynamy ...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#44
Witam, czy ktoś mógłby podać adres tego ośrodka..
Z góry dzięki !
Satanoperca jurupari (Peru), S.pappaterra(rio Guapore), S.sp.jurupari (rio Preta de Eva),S.leucosticta ( Nickerie river , Surinam),Biotodoma wavrini (Columbia), B.cupido(Rio Nanay),Gymnogeophagus labiatus, G.mekinos, G.sp. "Batovi blue",G.peliochelynion,G.constellatus.Crenicichla celidochilus, C.tuca,Parosphromenus linkei ,P. anjunganensis, P.nagyi,  
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#45
(01-07-2015, 07:57 AM)undefined napisał(a): galimedesWitam, czy ktoś mógłby podać adres tego ośrodka..
Z góry dzięki !

Ośrodek Wypoczynkowy Bajka
Bukowa 5
82-103 Stegna

54.334965, 18.981626
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#46
POJECHALI !!! WRACAJCIE !!! MORZE BEZ WAS TO NIE TO SAMO !!!
Panie i Panowie WIELKIE, OGROMNE dzięki za tą imprezę, integrację, prelekcje, pogawędki do białego rana.
Powiem Wam, że biorę kalendarz i wpisuję sobie na stałę tą imprezę i zamierzam nie odpuścić żadnego PCW – NPARAWDĘ WARTO !!! Wspaniali ludzie, atmosfera, rodziny, po prostu integracja pełną gębą.
Pierwszy raz siedziałem na prelekcjach w pierwszym rzędzie i w takim stopniu brałem czynny udział i co ważne na każde moje (i nie tylko moje) pytanie Panowie Piotr Koba (poza nazwą jednej rybki) oraz Krzysztof Haja (Krzysiu ale prezentacja z lat 70-tych ?!? no wiesz) odpowiadali bez zastanowienia i było super – panowie szacun i jeszcze raz wielkie dzięki.
Łojciec Ty Łajzo dobrze, że poza świetną miejscówką zorganizowałeś wyśmienitą pogodę – DZIĘKI Wink.
Było mi niezmiernie miło poznać wszystkich w końcu na żywo, mam nadzieję że teraz będziemy wymieniali swoje doświadczenia i opinie jeszcze intensywniej.
Vanilka wybacz, że załączam Twoją fotę lecz robisz je zawodowo i są super.
Wnorus thx za towarzystwo, dyskusje i pełen podziw dla Twojego zmysłu  (Ty wiesz jakiego)
Galimedes to zaszczyt przebywać w towarzystwie osoby tak zaangażowanej w akwarystykę, jak opowiadałeś o swoich szatanach to nie tylko to było słychać ale i czuć.
Sloma dobrze, że zostaliście bo chyba bym się poryczał jakbyśmy zostali sami. I jeszcze jedno chyba faktycznie Ty pierwszy zamówiłeś koszulki także to ja zamówiłem wzorując się na Tobie Wink.
Krzysiu i Piotruś jesteście niesamowici i Wy powodujecie, że człowiekowi chce się te wszystkie litry tachać i siedzieć przed szkłem i obserwować. Wasz poziom pewnie dla mnie jest nieosiągalny ale warto do niego mimo wszystko dążyć.
Pozdrawiam również wszystkie osoby niezwiązane ściśle z C.pl a które były na PCW.
Iwonka pozdrowionka od Zygmunta. Julka, Ania wujek Was również pozdrawia.

   

Do następnego razu…
massacra Wink
[720l]Nowe życie...
[240l]BW

Pozdrawiam
Mariusz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#47
Szczerze mówiąc to to spotkanie  przerosło moje oczekiwania. Wiedziałem, że może być fajnie, bo co innego spotkanie, gdzie do zrzygania gada się o rybach wyłącznie w akwarystycznym kółeczku, a co innego spotkanie całymi rodzinami, gdzie w przerwach pomiędzy tym gadaniem o rybach gra się w badmintona, zasuwa na plażę (20 min. spacerek Big Grin ) czy idzie na nogach Barcelony (kto był to wie).

Pozytywnie zaskoczyły mnie też prelekcje. Nie wiem jak wy, ale ja jestem przyzwyczajony do dość oficjalnych prelekcji takich jak na ST czy ŚWA, gdzie mówi się często w dużej mierze do obcych i jeżeli przychodzi do zadawania pytań to albo ktoś się wstydzi albo boi że nie zostanie usłyszany. Prelekcja w małym pomieszczeniu w gronie ~10 osób to zupełnie inna sytuacja. Czy to słuchanie takiej prelekcji czy opowiadanie to o wiele bardziej wyluzowana, otwarta dyskusja Smile A prelekcja Sendoga jest super, słuchałem jej po raz drugi i dowiedziałem się nowych rzeczy Big Grin

Miejsce uważam było świetne zwłaszcza z perspektywy tego jak szybko musieliśmy je wybierać, a pogoda - aż za dobra. Jedyne, co uważam może ulec poprawie to frekwencja użytkowników. Bo w przyszłym roku - tak, 3. PCW na pewno się odbędzie - nie wyobrażam sobie tego, że liczba osób biorących udział ulegnie zwiększeniu Smile

Obiecuję wrzucić album ze zdjęciami (choć mam ich niewiele, prym w foto wiodła jednak Vanilka Smile ) dziś bądź jutro. Po prostu szkoda było czasu na fotografowanie kiedy cały czas braliśmy udział w jakichś fajnych rozmowach, nie zawsze wyłącznie na tematy akwarystyczne...

Na zakończenie powtórzę się - impreza jeszcze lepsza niż sądziłem. Dzięki Łojcze za organizację, trochę pomogłem ale to ty najwięcej się przy tym napociłeś Smile

Podziękowania z mojej strony należą się też  rodzince Haja za podwózkę, inaczej jeszcze siedziałbym w pociągu Big Grin No i na pewno nie spędziłbym tych kilku godzin w tak wyśmienitym towarzystwie Smile

Do zobaczenia za rok, co najmniej w tym samym gronie!

P.S. Ta rybka to Cualac tessellatus, jej nazwa będzie mi się śniła po nocach...
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#48
Zazdraszczam Wam, mam nadzieję że za rok będzie mi dane uczestniczyć. Smile
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#49
Przez tę imprezę dwa dni nie logowałem się do C.pl Boisie ale na pewno nie uważam że to były dni stracone, wręcz przeciwnie miałem C.pl na żywoHaha
Panowie, Panie jesteście wyjątkowi, od razu niesamowity kontakt i życzliwość...jak zamawiałem koszulkę pisałem że czuję się prawie jak w rodzinie...teraz to już w ogóleSmile
Szczególne dzięki organizatorom i prelegentom...Wasza wiedza mnie rozwaliła. Mówicie o rybach tak, że od razu chce się mieć je wszystkie w swoich akwariach Oklasky
Dzięki WIELKIE i do zobaczenie mam nadzieję wcześniejSmile
Uaru amphiacanthoides, Satanoperca: leucosticta mapiritensis daemon, Biotodoma Cupido, Pterophyllum scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#50
No chyba wszystko zostało powiedziane Smile atmosfera zaje$%#$%sta Smile
Cieszę się, że poznałem Vanilkę, Wnorusa, galimedesa i Slome, których nie znałem do tej pory, a przyznaję szczerzę na punkcie dziwnych ryb "żrejących ziemię" są totalnie zakręceni Big Grin
Za rok będziemy całą rodziną 
PiotreK dzięki za Herichthys minckleyi Smile


Pozdrawiam WSZYSTKICH, którzy byli i zapraszam za rok wszystkich, którzy nie byli.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości