• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: 860lt Ameryka Południowa, ziemiojady+przyssawki

Herosy przede wszystkim. Zbrojasy też mogą być bezczelne, ale wydaje mi się że Retro prędzej sobie z nimi poradzą
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Pozazdroscic takiego akwarium i obsady,jedno z moich ulubionych na forum,najbardziej lubie ten filmic z 27/09/16 i chetnie bym u siebie widzial cos takiego!
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Tak w ramach aktualizacji bo znowu coś mnie na zmianę aranżacji naszło
   

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Fajnie, choć muszę przyznać że jakoś bardziej podobały mi się poprzednie aranże. Tak czy siak daj sobie na wstrzymanie ze zmianami bo Ci się te Retro nigdy nie wytrą Wink
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Video 
No z tymi zmianami to trochę przegięcie wiem ale coś mi w tych poprzednich aranżacjach nie grało i mimo, że nie chciałem za bardzo ingerować w dzialajace dobrze akwarium to wybrałem jakby mniejsze zło. Chodzi mi oto, że dekoracja musi mi się podobać w 100% taki typ , jeśli tak nie jest to wszystko co w akwarystyce piękne traci znaczenie i juz o niczym innym nie myślę tylko o tym gwoździu w oku . Teraz wszystko mi w tej dekoracji pasuję więc się cieszę na maksa zbiornikiem i mam nadzieję, że zostanie tak już na długo. 
Co do retro to cały czas walczę z myślami czy nie spróbować usunąć herosow ale jakoś strasznie mi ich szkoda bo bardzo mi się podobaja.
A tu retro :-)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Moje Retro mi sie podobają , ale twoje Xingu normalnie je miażdżą! Fantastyczne kolory.
I nie walcz proszę więcej z myślami tylko zrób im dobrze redukując obsadę i je w końcu rozmnóż Wink
Liczę na Ciebie i Twoje ryby Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Ale jakie one razem są grzeczne.

Od niedawna jakoś tak wyjatkowo intensywnie te Retro znowu kopią i ewidentnie mają się ku sobie. Jeszcze troche je tak przetrzymam a jak nic nie wyjdzie to odlowie z wielkim bólem serca te herosy.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Tak. Lub mniejsza obsada lub większe akwa. Jak ktoś czuję przyrodę/życie to ku temu się skłania, widzi że na pełnie życia za mało miejsca.
"Jeśli na tej planecie istnieje magia, można ją dostrzec w wodzie..." (LOREN EISELEY)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Przepiękne ryby, jestem pod wrażeniem i gratuluje.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Widać, że Heroski potrafią jeszcze korzystać na jedzeniu zbrojasów, bo Retro na pewno są "szczuplejsze" niż reszta obsady. Oczywiście nie muszą, a nawet nie powinny być tłuste, ale to dodatkowy argument za redukcją. Jaką utrzymujesz tu temperaturę?
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości