• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: 85,75l Tanganika

#11
(11-10-2011, 09:08 AM)Topielec napisał(a): Np. N. brevis + A. compressiceps - forma "shell"
Moim zdaniem obsada całkiem fajna, ale jest jedna sprawa.
Skąd ja te ryby wytrzasnę skoro nie ma ich w swojej ofercie nawet TropheusTanganika ?
[Obrazek: all.png]
Osoby używające więcej niż trzech pytajników lub wykrzykników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.
www.forumakwarystyka.eu
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Myślę, że się znajdzie Smile Jeśli nikt tutaj ich nie posiada, to zapytaj na forum KMT - pewnie ktoś je ma.
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
czego u nas nie ma? Shell jest cały czas, a brevisy przylecą 28 październikaSmile

Marta
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Prosze o cene na priv tych schelliSmile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
A co powiecie na temat Neolamprologus leleupi ?
[Obrazek: all.png]
Osoby używające więcej niż trzech pytajników lub wykrzykników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.
www.forumakwarystyka.eu
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
Grzesiek Twoje akwarium jest zbyt małe dla leleupi - to dynamiczna i wojownicza ryba. Odpuść je sobie i zostań przy pomyśle z muszlowcami.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
Może i jestem staroświecki i to co napisze jest oklepane ale ja bym kolonie multików zapodał. Nie ma wdzięczniejszego muszlaka w Tanganice. Zrobić coś w stylu niecka. Miałek kiedys zbiornik 80d na 40sz na 25w i trzymałem tak na początku 6 multików potem zaczęły sie mnożyć i zrobiła się zdrowa kolonia ponad stu ryb. Ryby gdy uznały że jest ich za dużo zjadały małe. Zbiornik wyglądał pięknie a do tego codziennie inaczej niesamowicie takie akwaria wyglądają. Polecam taką opcję bo akwarium masz fajne na taki wariant. Gdyby nie morszczak to coś takiego stawiał bym jeszcze raz u siebie w domu.
Pozdro
Dudi
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości