• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Rumunia i Turcja

#1
Witam

Nie wiem czy ktoś widział lub korzystał z tych sklepów więc zamieszczę tutaj linki do nich , mają dosyć bogatą ofertę ryb , ja akurat używałem ich do celów poglądowych , może komuś się akurat przydadzą ...

Turcja ( link do wyszczególnionych rodzin ryb )http://www.akvaryum.com/Tatlisu/

min. ok 30 form A.Agassizzi ( o ile są one dobrze opisane , czego ja akurat nie wiem przyznam szczerze )




Rumunia ( również link do wyszczególnionych rodzin ryb które sklep oferuje )http://www.tropheus.ro/11-pesti
 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Ciekawy asortyment Smile ale nie mają tego czego szukam Sad
d-_-b
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Nie wierze w ten asortyment, a już tym bardziej nie wierzę, że mają A. juruensis czy A. viejita. A już jak tam widzę w profilu A. viejita zdjęcie które ma przedstawiać A. viejita , a przedstawia viejita x macmasterii to śmiech mnie bierze.

Większość fotek żywcem wzięta z neta, i sporo fotek wzięta podejrzewam bez uprawnień do tego ze strony TomaC Wink

Lipa niezła z tym sklepem.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
(28-01-2015, 15:23 PM)ziemian napisał(a): Nie wierze w ten asortyment, a już tym bardziej nie wierzę, że mają A. juruensis czy A. viejita. A już jak tam widzę w profilu A. viejita zdjęcie które ma przedstawiać A. viejita , a przedstawia viejita x macmasterii to śmiech mnie bierze.

Większość fotek żywcem wzięta z neta, i sporo fotek wzięta podejrzewam bez uprawnień do tego ze strony TomaC Wink

Lipa niezła z tym sklepem.
Witam Krosno , właśnie dlatego dałem czekając na Wasze recenzje i ocenę wiarygodności opisów gatunkowych ...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Ten turecki link to baza ryb, nie sklep. Wink I ukradli nawet moje fotki. Big Grin
Rumuński ma dziwne ceny- niecałe 60 zł za diplo? Wink
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
To co jedziemy do Rumuni po diplo ? Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości