• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Satanoperca acuticeps - tarło

#31
(19-02-2015, 19:08 PM)soltarus napisał(a): Mi chodziło o dwa gatunki satanów plus jakiś inny ziemiojad.

Spoko , ale myśle że też by to nie mialo sensu Tongue
A tak z ciekawości dlaczego jak by wybrał S. acuticeps to mógłby połączyć trzy gatunki?
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
Strzelam, że skoro są mniejsze od demonów to więcej można upchać Wink
Mnie ciekawią satany czy inne ziemki. Być może nigdy ich nie będę miał, ale interesuje mnie z jakiegoś nieznanego powodu łączenie tych ryb w akwariach - z nastawieniem na lekkie przerybienie.
Niestety fora to taki twór, że wiedzy praktycznej jest na nich malutko (może poza tymi które się zajmują jeziorami afrykańskimi w PL).
Pozdrawiam
Rafał


Tanganyika: 1100l, 900l
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
(19-02-2015, 19:15 PM)Zimna Zośka napisał(a):
(19-02-2015, 19:08 PM)soltarus napisał(a): Mi chodziło o dwa gatunki satanów plus jakiś inny ziemiojad.

Spoko , ale myśle że też by to nie mialo sensu Tongue

ZZ, to to skrzywienie "CAbolaków", tego się nie zrozumie. Big Grin
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
Co fakt to fakt Big Grin Ale działa to w dwie strony Panowie Big Grin
Pozdrawiam
Rafał


Tanganyika: 1100l, 900l
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
Niebawem zawitają u mnie 12 szt (2 gatunki) i tak się boję, że właśnie przerybienie będzie Tongue, nie ma mowy o kolejnym gatunku.

piotrK też myślałem o jakiejś zrzucie na lapka
[720l]Nowe życie...
[240l]BW

Pozdrawiam
Mariusz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
Witam, link do filmiku z narybkiem ponizej. W orginale lepiej je widac... Youtube musial zmniejszyc ten plik.

Pozdrawiam..
Satanoperca jurupari (Peru), S.pappaterra(rio Guapore), S.sp.jurupari (rio Preta de Eva),S.leucosticta ( Nickerie river , Surinam),Biotodoma wavrini (Columbia), B.cupido(Rio Nanay),Gymnogeophagus labiatus, G.mekinos, G.sp. "Batovi blue",G.peliochelynion,G.constellatus.Crenicichla celidochilus, C.tuca,Parosphromenus linkei ,P. anjunganensis, P.nagyi,  
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
(19-02-2015, 20:56 PM)galimedes napisał(a): Witam, link do filmiku z narybkiem ponizej. W orginale lepiej je widac... Youtube musial zmniejszyc ten plik.

Pozdrawiam..

Film jest prywatny Sad
[720l]Nowe życie...
[240l]BW

Pozdrawiam
Mariusz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
"Film prywatny"

Zmien na publiczny.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#39
Teraz powinno byc ok..
Satanoperca jurupari (Peru), S.pappaterra(rio Guapore), S.sp.jurupari (rio Preta de Eva),S.leucosticta ( Nickerie river , Surinam),Biotodoma wavrini (Columbia), B.cupido(Rio Nanay),Gymnogeophagus labiatus, G.mekinos, G.sp. "Batovi blue",G.peliochelynion,G.constellatus.Crenicichla celidochilus, C.tuca,Parosphromenus linkei ,P. anjunganensis, P.nagyi,  
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#40
Już widać, wyglądają jak larwy wodzienia Big Grin Pięknie.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości