• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: 450l Malawi.

#11
nie zapomnij od razu po przeniesieniu ryb  wrzucić zdjęć Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
SmileMusze byc pewien , ze juz wszystko gra z tym baniakiem. Wlasnie wymienilem deszczownice na taki patent eheim z dyfuzorem.Ten regulowany przegub jest swietny jezeli chodzi o funkcjonalnosc  natomiast uzyte do tego  plastiki  sa tragiczne i latwo pekaja Sad kupuje je czesto na ...zapas .



Załączone pliki Miniatury
   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Optycznie wygląda super ... kamol wydmuszka na focie wygląda identycznie jak naturalny, jeśli tak samo wygląda na żywo to fajna alternatywa. Jedyne co mnie niepokoi to porysowane szyby ... kto jak kto ale Ty powinieneś mieć idealną szybę aby to coś z płetwami co pływa w środku dało się dobrze sfocić Usmiech.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
To nie tylko porysowane szklo ale wysokosc zbiornika (60cm) i nadal mala "klarownosc" wody ale i fakt ze moje startowe rybki ( Lethrinops sp. "red cap") plywaja przy piaszczystym dnie zbiornika to czynniki wplywajace na fakt ze na sensowne zdjecia trzeba bedzie jeszcze troche poczekac....


Załączone pliki Miniatury
           
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
Ładne zdjecia. Czym je robisz?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
Mam dosyc dobry aparat Canona i 100mm Macro  obiektyw...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
(16-01-2015, 20:46 PM)junior8 napisał(a): Ładne zdjecia. Czym je robisz?
Wydaje Mi się ,iż jesteśmy na forum akwarystycznym! i wynaleziono takie COŚ jak PWDokuczacz  GRATKIOklasky RYBCIE wymiatają !
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
Uważam że pytania dotyczące sprzętu jakim ktoś wykonuje swoje zdjęcia akwarystyczne są tak samo na miejscu jak pytania jakiej firmy używa grzałki. Taki mamy klimat Smile

BTW - Są świetne HOW TO na temat robienia samodzielnie takich modułów w necie. Nigdy nie bawiłem się w to sam z racji tego gdyż uprzednio trzeba przytargać sobie model gdzieś w ustronne miejsce. Taszczenie 50kg głazów do domu nie jest moim ulubionym zajęciem Tongue Do takich modułów niestety nie wykorzystamy jednego głazu. Każdy głaz musi być inny żeby całość później miała naturalny wydźwięk Smile
Pozdrawiam
Rafał


Tanganyika: 1100l, 900l
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
(19-01-2015, 19:02 PM)soltarus napisał(a): Uważam że pytania dotyczące sprzętu jakim ktoś wykonuje swoje zdjęcia akwarystyczne są tak samo na miejscu jak pytania jakiej firmy używa grzałki. Taki mamy klimat Smile

Czyli po ludzku- zaśmiecanie tematu jest jak najbardziej ok Wink spoko tylko po co wtedy na forum są różnego rodzaju działy założone?chyba po to,aby z nich korzystać-no,ale jak widzę pomyliłem się Smile .
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
Z zaśmiecania forum najczęściej rodzą się najwartościowsze dyskusje - takie moje zdanie Smile
A to jest wątek Jacka i dotyczy jego 450l baniaka i wszystkiego co z nim związane -to też takie moje zdanie Smile
Znam fora gdzie odsyła się do google, wiesza psy za podstawowe pytania itd... w większości mozna mówić o nich w czasie przeszłym. Grunt to spokój. Chillout! Smile
Pozdrawiam
Rafał


Tanganyika: 1100l, 900l
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości