• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Zambia 2014 - fotorelacja

#11
Zazdroszczę pozytywnie! !!!
A frontosy widziales?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Frontos nie widziałem, ponieważ zszedłem maksymalnie na 10 metrów (nie jestem jeszcze doświadczonym nurkiem), czyli zdecydowanie za płytko, żeby je spotkać.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
no na pewno super sprawa Smile może kiedyś tez mi się uda tam ponurkować. a filmu powrzucaj na youtube i linki powstawiaj.

sam organizowałeś sobie wyprawę czy z jakimś biurem? i tylko tam czy jeszcze cos zwiedzałes po drodze?
 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Rozmarzyłem się Smile Piękne ujęcia.
Pozdrawiam
Rafał


Tanganyika: 1100l, 900l
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
(12-01-2015, 13:38 PM)junior8 napisał(a): sam organizowałeś sobie wyprawę czy z jakimś biurem? i tylko tam czy jeszcze cos zwiedzałes po drodze?
 

Wyprawę organizowałem sam. Nad Tanganiką spędziliśmy 5 dni, poza tym byliśmy w Lusace i parku narodowym Kafue. Afryka to naprawdę inny świat, trudno to opisywać. Trzeba pojechaćSmile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
(13-01-2015, 09:33 AM)bono napisał(a):
(12-01-2015, 13:38 PM)junior8 napisał(a): sam organizowałeś sobie wyprawę czy z jakimś biurem? i tylko tam czy jeszcze cos zwiedzałes po drodze?
 

Wyprawę organizowałem sam. Nad Tanganiką spędziliśmy 5 dni, poza tym byliśmy w Lusace i parku narodowym Kafue. Afryka to naprawdę inny świat, trudno to opisywać. Trzeba pojechaćSmile

wiem  w listopadzie byłem w afryce tylko trochę wyżej bo w etiopii

zambia piękny kraj Smile planuje tam za rok jechać w tamte rejony wodospad wiktorii botswanna namibia. ale do tanganiki juz nie dotrę bo za duży teren a i nie mam tyle urlopu.  wiec tanganike i malawi odłoze na nastepny wyjazd. ale nurkowanie w tych jeziorach musi byc niesamowite zwłasza dla nas akwarystów co trzymają te rybki w akwarium.
a kiedys miałem taki plan zeby pojechać nad jezioro nurkować i odłowić sobie rybki które trafiły by potem do mojego akwarium. to by było pięknę
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
My też mieliśmy plan zobaczyć wodospad Wiktorii, ale zrezygnowaliśmy z niego na rzecz Tanganiki właśnie. Nie żałujęSmile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
dobry wybór co widać na zdjęciach Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości