• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [243l][Azja] Na bagnach Malezji

#21
Kurde. Ja to mam pomysły z tymi aranżacjami. Zaglądam przed chwilą do bańki. Leży trup coccin'y. Wystraszyłem się. Świecę latarką - niestety. Zdjąłem szybę, trącam - sztywniak. Wyławiam, położyłem na chusteczce higienicznej. Patrzę - oblepiony drobinami torfu zbutwiały kawałek drewna w kształcie (i kolorze) rybki.Big Grin

Brązowy piasek znowu aktualny. Zrobiłem sobie zapas na zapas. Sam będę na nim stawiał 2 bańki, ale jeszcze sporo zostanie. Po za tym na początku czerwca prawdopodobnie znowu jadę, więc mogę przywieźć. Jak ktoś jest zainteresowany, to piszcie ile.

pozdrawiam
Aktualnie…
- 300l ameryko-afryka
- 240l Azja
- 202l Nowa Gwinea
- 156l Azja
- 60l Ameryka Południowa
- 50l przedszkole




 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
To akwa jest genialne. Chyba najładniejsze jakie dotychczas widziałem i najbardziej w moim guście, a trochę się już na Definite Aquascape TV naoglądałem. Zazdroszczę.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
Ciężko tu nic nie napisać,jestem naprawdę pod wielkim wrażeniem jak to naturalnie wyglądaO maj gat Coś pięknegoSmile To się nazywa zbiornik biotopowy!
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
Zastanawiam się nad likwidacją lub przynajmniej jakąś modyfikacją aranżacji. Niezalewanie akwa do pełna było po części koncepcją aranżacyjną, a po części wymuszone brakiem wzmocnień. Teraz je znalazłem i zapragnąłem tych dodatkowych litrów.Smile Po za tym jest to jeden z niewielu moich zbiorników, który ma przyzwoite proporcje szyby przedniej i który zalany do pełna będzie dobrze wyglądał.

Tak czy siak minął rok i najwyższy czas na jakieś zmiany...
Aktualnie…
- 300l ameryko-afryka
- 240l Azja
- 202l Nowa Gwinea
- 156l Azja
- 60l Ameryka Południowa
- 50l przedszkole




 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości