• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: 63L 70x30x30

#11
dziękuję,że Sendog podziela moje zdanie.Przede wszystkim w żaden też też e nie byłem agresywny ale to forum ma propagować dbanie o zwierzęta a nie traktowanie zwierząt jak zabawki,która mi się znudziła.U mnie w akwarium pływają ryby do starości i robię co mogę by żyły jak najdłużej a to co żwirek pisze per "panie starszy" świadczy o nim samym.Dorośnij
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
nikt tu nie napisal ze mu sie rybki znudzily i teraz chce je spuscic w kiblu i kupic nowe, a zreszta odpuszcze chyba sobie te trifasciaty i zostane przy macmasteri tylko jednej samiczce zrobie dekapitacje <- zart heh zostawie parke
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
no i super decyzja żurek,oby Ci pielęgniczki ikrą wynagrodziły?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Przepraszam, za pomyłkę w nick ale jeśli jałową dyskusją jest ta na temat traktowania zwierząt,to coś tu jest nie tak...chyba,że nie o to chodziło?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
Aż się boje poruszyć ten temat żeby nie wywołać burzy Dokuczacz  Jaka obsada aktualnie? Masz te macmasteri? Można jakieś zdjęcia bo posiadam je również i chętnie podzielę się doświadczeniami o nich
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
aktualnie w baniaku sa 2 otoski, 2 kiryski malutkie i samiczka macmasteri ktora pilnuje ikry samiec zostal odseparowany do innego zbiornika, strasznie jest natretny wobec samicy co jakis czas ganial samice po baniaku i nadodatek samiczka sie go wyraznie boi albo boi sie o ikre bo gdy tylko przeplywal obok kryjowki to ona zamierala w bezruchu dlatego postanowilem go odlowic, od tamtego mometu co jakis czas wyplywa z kryjowki i w bardzo szybko tepie partoluje cale akwarium po czym wraca do kryjowki i wachluje ikre, mam nadzieje ze w koncu cos z tego wyjdzie bo to bedzie juz chyba z 20 tarlo tych rybek, z poprzednich nic nie wychodzilo, chyba przez tego samca, zdecydowanie ma za duzy teperament Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości