• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Hydroponika - zielony filtr

Rurki zgrzewane?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Takie miałem przy sobie akurat. Nie zgrzewał ich tylko skleiłem tym samym klejem co cała hydroponikę. Dwie po to żeby mi się czasem nie przelała. Jedna jest wyżej niż druga jako ubezpieczenie.
Pozdrawiam Kacper.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Rewizja jak.jiz ja dajesz to stanowczo wysoko
Ale u mnie 2 lata chodzi bez rewizji i nigdy nie przelała
Twoje zdanie , sprawdź czy to jest szczelne Ale wg mnie jest to wogole zrobione tak że albo nie będzie dali się tego ustawić albo będzie siorpac
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
A poprzeczki są po to żeby mi koszyki nie wpadły do środka. Mnie się podoba to rozwiązanie.

(14-05-2020, 19:35 PM)barttsw napisał(a): Rewizja jak.jiz ja dajesz to stanowczo wysoko
Ale u mnie 2 lata chodzi bez rewizji i nigdy nie przelała
Twoje zdanie , sprawdź czy to jest szczelne Ale wg mnie jest to wogole zrobione tak że albo nie będzie dali się tego ustawić albo będzie siorpac


Pokaz jak to jest u Ciebie jak możesz. Jeszcze wszystko stoi na sucho wiec mogę coś zmienić.
Pozdrawiam Kacper.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Ja mam szklane
Bo wszystko mi nie pasowały
I dość spora bo 18 koszykow
Jutro mogę ci zrobić jak to wygląda poniżej doniczki i jaki poziom wody
[Obrazek: 44c44655d1a578758e21bf33f704c087.jpg]    

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Hej
Zastanawiam sie nad mala hydroponika

Mam akwa o szerokosci 60 cm i mam powazne watpliwosci czy jesli postawie doniczke o dlugosci 60 cm na opasce dokladnie w srodku akwa lub na wzmocnieniach wzdluznych ktore nie siegaja lewego  i prawego kranca akwa to mowiac obrazowo czy to nie pieprzenie
Do hydro nie chce stosowac keramzytu a raczej ceramike ktorej mam sporo - wydaje mi sie ze sucha ceramika bedzie lzejsza od keramzytu

Powiedzcie prosze co o tym myslicie
Peace
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Jeśli rynne hydroponiki robisz ze szkła to podłóż coś pod nią, jeśli jakieś inne tworzywo to na luzie możesz stawiać wprost na listwy. Ceramika nie będzie sucha wbrew pozorom bo i tak naciągnie wody.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Tuptus pisza listwy masz na mysli wzmocnienia wzdluzne czy spinke po srodku akwa?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Stoję przed wyborem wypełniaczy do koszyków. Keramzyt odrzucam, nie mam nerwow, z trzech źródeł próbowałem - każdy zatwardzal. Ktory wybrać? 1 lawa 2 lignit 3 ceramika. Nie ukrywam ze akurat na tym chciałbym przyoszczędzić

Ew. Pewny keramzyt..
200x70x60 Geophagus Mirabilis x7 l333 white x6
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Keramzyt jest najlepszy wystarczy octem przejechać @Ruki wytłumacz
Gradacji 4-8
Lawa przy kwasnym środowisku się rozpuszcza
Lignit nie stosowałem
Ceramika odpada
Dodatkowo.jest istotny poziom wody umiejętne sadzenie oraz cała konstrukcja oraz jakie gatunki będą, rosliny muszą być przestrojone na hodowle w warunkach wodno-powietrznych
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości