• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Koszulki cichlidae.pl

Super.Już nie mogę się doczekać.
 
Podziękowania złożone przez:
(26-08-2016, 16:39 PM)tatakuby napisał(a): Bardzo mi przykro ale to raczej nie moja wina.
Jeżeli nie urośniesz to będziesz miał na następne lato Wink
No co Ty przecież pamiętam, ze to firma focha miała. Ty dużo tu robisz dla ludziSmile
Nie urosnę... no może utyję ale z drugiej strony znów las będę więcej odwiedzał więc może nieSmile

(26-08-2016, 16:41 PM)piotrK napisał(a): Może i lato się kończy, ale sezon imprez akwarystycznych nawet jeszcze się nie zaczął Wink
Właśnie a mnie na botanice nie będzie. Remonty i zakupy mnie zjadły i trochę biedujęSmile Ale za to z dwa akwaria zrobię we wrześniuSmile więc wrażeń mi nie braknie
 
Podziękowania złożone przez:
Jak nie zoobotanika to są jeszcze inne spotkania. Na pewno znajdzie się okazja żeby zaszpanować Okok Big Grin
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Podziękowania złożone przez:
No i niestety muszę wszystkich zmartwić.
Pani po przyjęciu zamówienia i wyliczeniu za koszulkę + plus nadruk zaskoczyła mnie ceną 48zł za sztukę!!!
Niestety jest to zdecydowanie za drogo.

Słuchajcie , jest to w pewnym sensie odpowiedź dlaczego poprzednia firma podniosła tak solidnie cenę za wykonanie koszulek. Po prostu ta usługa w Polsce jest teraz na topie i stąd tak ceny poszły do góry.

W tym tygodniu osoby które mi wpłaciły pieniążki otrzymają ode Mnie PW z prośbą o dane do przelewu zwrotnego.
 
Podziękowania złożone przez:
(30-08-2016, 09:19 AM)tatakuby napisał(a): No i niestety muszę wszystkich zmartwić.
Pani po przyjęciu zamówienia i wyliczeniu za koszulkę + plus nadruk zaskoczyła mnie ceną 48zł za sztukę!!!
Niestety jest to zdecydowanie za drogo.

Słuchajcie , jest to w pewnym sensie odpowiedź dlaczego poprzednia firma podniosła tak solidnie cenę za wykonanie koszulek. Po prostu ta usługa w Polsce jest teraz na topie i stąd tak ceny poszły do góry.

W tym tygodniu osoby które mi wpłaciły pieniążki otrzymają ode Mnie PW z prośbą o dane do przelewu zwrotnego.

A może znajdą się tacy co taką cenę zaakceptują. Ja bym raczej zapytał czy w tej cenie nadal zamówienie będzie miało sensowną liczbę chętnych osób. Takie 2 moje grosze.
 
Podziękowania złożone przez:
Czy ja wiem czy drogo Ojciec w sumie za takie rzeczy tak się płaci nie jest to "masówka" tylko oryginał za skalę światową Wink
Taniej byłoby lepiej, ale warto zebrać głosy w tej sprawie i ewentualnie rozkminić to.
 
Podziękowania złożone przez:
jutro będę znał koszty podkoszulek z nadrukiem. minimalne zamówienie to 10 szt.
 
Podziękowania złożone przez:
Moje zdanie jest takie. Te kilka złotych nie robi mi różnicy. To miała być moja pierwsza koszulka i mogę dopłacić żeby chociaż jedną mieć a potem jak się uda taniej to ok a jak nie to nie ale jedną chcę miećSmile
 
Podziękowania złożone przez:
Jasna ciasna ... Co ja mam z Wami zrobić?
Kasa leży u mnie od czerwca a z koszulkami idzie jak krew z nosa. Pamietajmy że to koszulki dla wielu osób i wszystko musi byc dograne, Nie wszyscy podchodzą do tego że 15zł nie robi im różnicy.
Po drugie jeżeli dojdzie do skutku zamówienie koszulek droższych to skolei bede miał zadymę z dopłatami itp. To wszystko dla dobra transakcji.

Rysiek drogo nie drogo ale z 30 skoczyć na 45 to nie wiem czy to w porządku jest. Po drugie jeżeli tyle miałbym zapłacić to i tak najpierw musze sprawdzić jakość i wiedziec co zamówię.
 
Podziękowania złożone przez:
Ojcze mi to szczerze wisi w jakiej to będzie cenie jak mam za 45zł mieć dobrą koszulkę i w szybkim tempie no problem.


p.s ale rozumiem Ciebie sam nie zamawiam i nie jestem tu Wink
Kolega jarkol da znać co jest grane i się zobaczy.
Podejmiesz wtedy słuszną decyzję Tak
 
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 4 gości