• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Afrykańskie Wyzwanie, vol. 2 :)

#51
(31-01-2015, 22:56 PM)Ruki napisał(a): A jaki miałeś problem z pH? Smile Ja swoim teraz z lenistwa dam w podłożu warstwę torfu. Wink

Chcąc "wygrać" to jest to jedyna pewna droga do celu Wink
Pozdrawiam
Rafał


Tanganyika: 1100l, 900l
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#52
To tyle w temacie.... na razie nic innego nie będzie bo jest ich mało, jeszcze mniej mam czasu na focenie a najmniejsza jest wola rodziców na pokazywanie pociechSmile    
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#53
Gratki Smile świetna fota tego smoka Wink
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#54
Wow, niesamowicie widać wszystkie elementy budowy larwy. Smile
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#55
Tak zapytam - coś w temacie się dzieje? bo u mnie mam problem ze zbiciem pH poniżej 6 na dłuzej - kamole czy piach zatwardza...
"Jeśli na tej planecie istnieje magia, można ją dostrzec w wodzie..." (LOREN EISELEY)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#56
(28-08-2015, 20:40 PM)novi napisał(a): Tak zapytam - coś w temacie się dzieje? bo u mnie mam problem ze zbiciem pH poniżej 6 na dłuzej - kamole czy piach zatwardza...

Novi, z osób które się deklarowały akwarium założył tylko Zimna Zośka (poprawcie mnie jeżeli się mylę) a i tam projekt o ile jeszcze istnieje, nie ma chyba wysokiego priorytetu. Szkoda bo jego akwarium podobało mi się niesamowicie i najwierniej oddawało warunki naturalne.
Mamy jeszcze te ryby, doczekałem się kolejnego tarła. Woda pH 6, czyste RO, obyło się bez torfu i kwaszeniaBezradny. Natomiast tak jak poprzednio liczba przecinków znikoma.

Ryby już jechały na wymiankę do mojego kumpla (już 2 razy) ale jakoś ciągle wracają. Tak się mnie trzymają, że dostaną już chyba dożywotnio miejsce na moim biurku.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#57
Może i wyzwanie już wykonane ... ale ja jednak spróbuję pobawić się w powiększenie rodziny Nannochromisów Wink
Właśnie zostałem posiadaczem parki od MataB. Rybki trafiły do kostki 50x50x30 i dodam im do towarzystwa Epiplatys annulatus w ilości ? nie wiem jeszcze.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#58
Piękne ryby.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#59
http://cichlidae.pl/showthread.php?tid=6...6#pid99136

ktoś coś widział ?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#60
No wiec tak. Zdjęć nie mam ale mam trzy młodziki po parce nannochromisów. Mam "po" bo parka udała się do Zimnej Zośki lecz niestety nie w komplecie :/ samica nie wytrzymała podróży. A młode wielkości 6-7mm pokazały sie dopiero po wyjęciu rodziców a baniaka.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości