• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Pseudotropheus acei Msuli

#21
(01-01-2013, 20:40 PM)aarset napisał(a): Noworoczne stadko Pseudotropheus sp. acei Smile
Jeden z bardziej efektownych gatunków mbuma, miałem kilka sztuk dawno temu  i warto byłoby wrócić kiedyś, łatwo je można przekarmiać wtedy stają się beczkowate i opasłe....Jeśli chodzi o młode to podobno potrafią mieć taką ilość w psyku że ulegają deformacjom, często też zapadają na plamistość. Tak w ogóle przypominają wygladem ryby morskie, co widać na załączonym obrazku. Piknie to akwa wygląda.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
(21-02-2014, 00:22 AM)w-2 napisał(a):
(01-01-2013, 20:40 PM)aarset napisał(a): Noworoczne stadko Pseudotropheus sp. acei Smile
Jeden z bardziej efektownych gatunków mbuma, miałem kilka sztuk dawno temu  i warto byłoby wrócić kiedyś, łatwo je można przekarmiać wtedy stają się beczkowate i opasłe....Jeśli chodzi o młode to podobno potrafią mieć taką ilość w psyku że ulegają deformacjom, często też zapadają na plamistość. Tak w ogóle przypominają wygladem ryby morskie, co widać na załączonym obrazku. Piknie to akwa wygląda.
Zgodzę sie i potwierdzę, moja samica (7cm) przy swoim pierwszym tarle dała 37 młodych z czego kilka sztuk miało powykręcane ogony i grzbiety, kształtem przypominały karpia
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości