• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Geophagus mirabilis

Bomba Darku! Aż mi się moja przygoda z nimi przypomniała.. To już ponad 5lat, tym razem ich już z rąk nie wypuszcze bo znów "zaginął" Big Grin
200x70x60 Geophagus Mirabilis x7 l333 white x6
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Przepiękne kolory. Choć jak zwykle lubię wrzucić malutkie ale - przydałoby im się trochę ruchu (jak nam wszystkim Big Grin ).
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(17-04-2021, 12:50 PM)piotrK napisał(a): Przepiękne kolory. Choć jak zwykle lubię wrzucić malutkie ale - przydałoby im się trochę ruchu (jak nam wszystkim Big Grin ).
Jak lykaja na raz tabletki dla zbrojnikow , krewetki koktajlowe ( tez dla zbrojnikow ) , nawet spiruline wciagaja nosem jak odkurzacze to i tyja hihihi  A na powaze tak zarlocznych ryb jeszcze nie mialem . Nawet gdy wrzuce tylko cos dla ukosnikow na tafle wody to i tak zmiota to . Reszta obsady ma kiepsko by dopchac sie do zarcia . 
 Aha karmie raz dziennie .
350 LITROWA ZUPA RYBNA SA .
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Rosną bardzo szybko.. Już od dobrych kilku dni, tygodnia mirabelki ustalają hierarchię. Z moich obserwacji mam 3 samce i 3 samice- zdecydowanie smuklejsze i mniejsze, nie walczą między sobą. Największy samiec uwił sobie gniazdko pod korzeniem Smile film po obiedzie także mają brzuszki, ale im ciągle mało, a człowiek nie ma serca..
200x70x60 Geophagus Mirabilis x7 l333 white x6
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Kolo zycia sie zamknelo . Te kilku centymetrowe podrostki moje wydaly swoje potomstwo .
350 LITROWA ZUPA RYBNA SA .
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Wow, piękne ryby i szybko uwinęły się z robotą Oklasky
Uaru amphiacanthoides, Satanoperca: leucosticta mapiritensis daemon, Biotodoma Cupido, Pterophyllum scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Video 
Moje się uwinely..
200x70x60 Geophagus Mirabilis x7 l333 white x6
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Czwarte tarlo i w końcu udane. Samiec trzyma w pysku młode. Zostawilem sobie układ 1do2, reszta ryb poszła do osoby z forum :=)    
200x70x60 Geophagus Mirabilis x7 l333 white x6
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
U mnie jeszcze tarła nie było, ale się szykują Tongue
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Czyli z układem nie klamalem i też masz 1do2. super Smile
200x70x60 Geophagus Mirabilis x7 l333 white x6
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości