• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Betta persephone.

#1
Zbiornik dla pary Betta persephone. 60x30x30.


Załączone pliki Miniatury
                                   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Patrzę Betta persephone myślę sobie że zobaczę zdjęcia jednych z najpiękniejszych bojowników a widzę korzeniowisko Tongue Wziąłbyś pan i nie robił ludziom smaka Wink Kiedy je dostaniesz?

Swoją drogą korzeniowisko bardzo sympatyczne.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Ładnie, ładnie lubie takie bańki pod bettasy. A do tego korcisz Smile
Jumpeveryone
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Niestety jeszcze 4 tygodnie Smile Sorki za zamieszanie Smile Jakoś muszę rozładować ciśnienie, nie mogę się ich doczekać. Kwarantanna u hurtownika.


Zbiornik jeszcze nie gotowy. Kilka rurek pcv, o zgrozo nie mogę dostać bambusa o średnicy ok 30 mm. Troszkę liści. włókna kokosowe i mech jawajski.


http://www.ruinemans.com/nl-NL/91775/kem...eisie.html
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
fajne korzonki Wink
weź grubsze gałęzie i wiertło o średnicy 30mm i masz naturalne rurki 
Twardym trzeba być dla siebie, nie dla ludzi...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Fenomen ludzi czarnych wód. Trzy miesiące roboty a na koniec kupujesz ryby których nie widać Smile


Załączone pliki Miniatury
                           
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Miodzio Smile Chociaż Betta to nie mój gust , to baniak zrobiłeś rewelacyjnie. Czym tak pięknie zagraciłeś boki , to to takie strzepiaste to co to? Wygląda super. 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Zacny zbiornik, jak jeszcze wszystko się uleży to będzie jeszcze lepiej.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Dla mnie te ryby to fenomen. Przyglądając im się wyglądają jak ryby prehistoryczne, budowa ciała, niepozorne płetwy, budowa głowy.

Cuda.

Czym zagraciłem ???

Nie dostałem włókien kokosowych, torf tylko mielony. Kaszanka myślę. Kupiłem torf prasowany, takie kostki. Był okrutnie wysuszony. Cała niedziela minęła na rozrywaniu tych kostek. By uzyskać 4 garście takich włókien. I tyle. Smile

Przez dwa dni obserwowałem ryby w pustym akwarium, odróżnienie płci jest praktycznie niemożliwe. Dostawca miał posortować ryby w 3 worki 1+1, 1+1, 1+2. Niestety na obietnicach się skończyło. Ryby poszły do dwu (60x30x30) zbiorników, zamiast 3. Na podstawie niewielkich różnic w ubarwieniu do pierwszego poszło prawdopodobnie 2+2, do drugiego 1+2. Po stu procentowym upewnieniu się co do płci, Ryby powrócą do pierwotnego ustawienia. Dwa zbiorniki 60x30x30, w każdym 1+1 a do głównego (250x60x65) pójdzie  1+2 .


Obym kiedyś zrobił im piękne zdjęcie Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
(29-10-2014, 00:02 AM)andrzej10252 napisał(a): Fenomen ludzi czarnych wód. Trzy miesiące roboty a na koniec kupujesz ryby których nie widać Smile

Ale jaka satysfakcja jak już je masz i zaczyna je być widać, bo mają dobre warunki i czują się bezpiecznie Wink
Twardym trzeba być dla siebie, nie dla ludzi...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości