• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Electric Blue Jack Dempsey

#31
Już trochę się naczytałem na temat rozmnażania więc wybrałem opcję najlepszą czyli połączenia moich BGJD z innym EBJD,nie chce kombinować  miedzy rodzicami a dziećmi,czy rodzeństwem.Jeden dziki to musi być żeby uzyskać BGJD..Nie do końca też  Skrzypeczek rozumiem co masz na myśli że były mocniej EB..fakt że widziałem już sporo że tak powiem odmian EB ale mój pływał obok normalnego JD i wyglądał zupełnie inaczej..niestety całe to rozmnażanie nie jest takie proste bo nie wiedzieć czemu zostały mi tylko 3 szt. BGJD a parametry i reszta niby ok..
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
Małe elektryki lubią padac, nie kombinuj z parametrami, przynajmniej puki są te 3 Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
ForestDaemon, a powiedz mi, czy ebjd są łagodniejsze od standardowych jd, bo masz zapewne dobre porównanieSmile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
Ładna perełka.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
taki jakby troche platinum Tongue
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
Forest gdyby Ci sie chciało to możesz podzielić sie z kolegami z forum zdjęciami najciekawszych osobników Tongue z tylu tareł na bank masz coś ciekawego odłożone dla siebie Tongue
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
Przepraszam za offtop, kochani, gdzie mogę kupić te rybska?
Zmieniam obsadę na CA i EBJD mnie mocno interesuje Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
Już go namierzam Big Grin PW
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#39
śliczne te maluchy Tongue cały czas mnie kuszą te ryby...wypadałoby postawić kolejne akwarium Rolleyes
masz zaplecze akwariowe pod tyle sztuk ?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#40
a to moje maluchy :-) w innym otoczeniu Haha rosną po woli . A w lutym dolacza kolejne zRotfl[attachment=25103][attachment=25104][attachment=25105][attachment=25106][attachment=25107][attachment=25108]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości