• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Electric Blue Jack Dempsey

#21
no bardzo fajnie az ciekawy jestem co z tego będzie.
pisz na bieząco co tam sie wykluwa z tego
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
Rybska trochę pociemniały przy opiece ..
   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
Tak wyglądają o wiele lepiej Smile. Ale powiem Ci, że zdjęcie mi się podoba. Tzn to ujęcie Smile.
Pielęgnice moją pasją Smile Nie ważne gdzie, nie ważne ile... 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
No zazdroszczę, moje niestety jakoś nie rwą się do składania ikry Sad. U ciebie jest sporo maluchów Smile a powiedz czy jest w śród nich jakaś różnica? Masz jakąś malutką nadzieję że samica to jedna BG i jakieś młode wyjdą EB?Smile powiedz też czy w baniaku są one same?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
Dzięki Play,niestety nie mam porządnego sprzętu żeby ładne zdjęcia porobić,poza tym musi być odpowiednie światło i na końcu po małych przeróbkach byłby efekt!Jeśli chodzi matio-2 o maluchy,to pewnie że miałbym niespodziankę gdyby samica była BG,jeśli nie to muszę odchować i pobawić się jeszcze raz.Po paru dniach już jest duża różnica w rozmiarze narybku,trzymam je razem z rodzicami w 200l i w akwa mają mnóstwo pokarmu bez dokarmiania.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#26
jak maleństwa Smile ?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#27
Rybki rosna jak na drozdzach i to bez dokarmiania,zostalo 40szt ktore przepychaja sie lokciami a reszta odpadla w selekcji naturalnej,te najwieksze znalazly sobie miejscowki blisko filtra gdzie co jakis czas sa wyrzucane biale nicienie i wciagaja je z ochota!Wlasnie robie dla nich nowe akwa wiec cos pstrykne niedlugo.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#28
Witam. EB są słabsze genetycznie, i te co przeżyły będą ubarwione jak samica, natomiast posiadają gen Blue, i one są najlepszym materiałem do dalszego krzyżowania z fenotypem EB. Wychodzi wtedy procentowo więcej małych EB. Niestety trzeba je oddzielać i podchowywać osobno, bo wolniej rosną. Ale przy ich cenie, jest to opłacalne. I pomimo że nie są to Wildfangi, to ładnie wygląda stadko pływających podrostków.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#29
Teraz tylko uzbroić się w cierpliwość i może za jakiś czas doczekam się EB..
   
   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#30
EB nie wyjdzie z krzyżówki dwóch EB Wink zawsze musi byc że to w skrócie powiem.. jeden dziki JD;P pozdro Smile a powiem Ci że widziałem duże EB JD i były bardzo bardzo mocniej EB niż Twoje. Bo moje zwykłe JD tak w tarle wyglądały.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości