• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Cryptoheros spilurus

I znowu samiec alfa

   

   

   
375 l (panamensis, nanolutea, septemfasciata)
160 l (amatitlania nanolutea)
96 l (Apistogramma ortegai, ex. sp. "Papagei")
96 l (Apistogramma erythrura)
96 l (Apistogramma cf. ortegai ex. sp. "Pebas")
63 l (Apistogramma sp. alto tapiche)
63 l (Xiphophorus variatus La Laguna)

 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Kształt już po woli przypomina małego "karka" Smile no i ten subtelny jeans z żółtym... Heart
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Piękna ryba ale w tle widać jeszcze nanoluteusa.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Z rodzinnego archiwum - prababcia Wink

   
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
To wszystko przez nią. Oklasky Od momentu jak ją pokazałeś na forum zaczęła sie moja obsesja na ich punkcie. Mniam
375 l (panamensis, nanolutea, septemfasciata)
160 l (amatitlania nanolutea)
96 l (Apistogramma ortegai, ex. sp. "Papagei")
96 l (Apistogramma erythrura)
96 l (Apistogramma cf. ortegai ex. sp. "Pebas")
63 l (Apistogramma sp. alto tapiche)
63 l (Xiphophorus variatus La Laguna)

 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(05-04-2020, 11:20 AM)jaca303 napisał(a): To wszystko przez nią. Oklasky Od momentu jak ją pokazałeś na forum zaczęła sie moja obsesja na ich punkcie. Mniam

No to panowie zarażacie dalej spilurusem Rotflszukam współtowarzyszy dla nanolutea i tak przeglądam forum ... jaca 303 nie obraź się ale chyba skopiuje trochę Twoją obsadę i poszukam spilurusa i meeki bo bardzo mi się podoba to zestawienie Heart
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Jak możesz to nano niech będą pierwsze w tym akwa i największe bo u mnie jak spilurus przerósł nano to trochę się zmieniła sielanka. Nano zadawalają się małym rewirem a spilurus chce całe akwa :-) Meeki na razie niesparowane to spokojne ale jako taki spokój u mnie robią miodowe bo się ciągle wycierają i studzą zapędy spilurusów. :-) Myślę, że chyba kiedyś przełożę nano żeby były same z jakimiś mieczami albo poecilia.
375 l (panamensis, nanolutea, septemfasciata)
160 l (amatitlania nanolutea)
96 l (Apistogramma ortegai, ex. sp. "Papagei")
96 l (Apistogramma erythrura)
96 l (Apistogramma cf. ortegai ex. sp. "Pebas")
63 l (Apistogramma sp. alto tapiche)
63 l (Xiphophorus variatus La Laguna)

 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(19-08-2020, 21:02 PM)jaca303 napisał(a): Jak możesz to nano niech będą pierwsze w tym akwa i największe bo u mnie jak spilurus przerósł nano to trochę się zmieniła sielanka. Nano zadawalają się małym rewirem a spilurus chce całe akwa :-) Meeki na razie niesparowane to spokojne ale jako taki spokój u mnie robią miodowe bo się ciągle wycierają i studzą zapędy spilurusów. :-) Myślę, że chyba kiedyś przełożę nano żeby były same z jakimiś mieczami albo poecilia.

Dzięki wielkie za opinie... W takim układzie sprawa do przemyslenia bo Nano też są piękne ??
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(19-08-2020, 22:03 PM)jimi napisał(a):
(19-08-2020, 21:02 PM)jaca303 napisał(a): Jak możesz to nano niech będą pierwsze w tym akwa i największe bo u mnie jak spilurus przerósł nano to trochę się zmieniła sielanka. Nano zadawalają się małym rewirem a spilurus chce całe akwa :-) Meeki na razie niesparowane to spokojne ale jako taki spokój u mnie robią miodowe bo się ciągle wycierają i studzą zapędy spilurusów. :-) Myślę, że chyba kiedyś przełożę nano żeby były same z jakimiś mieczami albo poecilia.

Dzięki wielkie za opinie... W takim układzie sprawa do przemyslenia bo Nano też są piękne ??
napisz jakie szkło wtedy łatwiej bedzie cos doradzic
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(20-08-2020, 16:11 PM)jarxaga napisał(a):
(19-08-2020, 22:03 PM)jimi napisał(a):
(19-08-2020, 21:02 PM)jaca303 napisał(a): Jak możesz to nano niech będą pierwsze w tym akwa i największe bo u mnie jak spilurus przerósł nano to trochę się zmieniła sielanka. Nano zadawalają się małym rewirem a spilurus chce całe akwa :-) Meeki na razie niesparowane to spokojne ale jako taki spokój u mnie robią miodowe bo się ciągle wycierają i studzą zapędy spilurusów. :-) Myślę, że chyba kiedyś przełożę nano żeby były same z jakimiś mieczami albo poecilia.

Dzięki wielkie za opinie... W takim układzie sprawa do przemyslenia bo Nano też są piękne ??
napisz jakie szkło wtedy łatwiej bedzie cos doradzic
zbiornik to standardowa 450  150x50x60 ... po rozmowie z jaca303 i paroma osobami w sumie problem się rozwiązał. nano już u mnie pływają dojdą do tego meeki plus jakieś rozpraszacze a na spirulusy kiedyś przyjdzie czas bo to piękne rybska...no chyba że przez weekend mi się pozmienia i zaryzykuje  Glupol
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości