• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [3kontynenty] Aktualna oferta ryb

#91
(28-09-2017, 21:17 PM)Sendog napisał(a): Kristof pliz zwiększ ofertę Afryki Kwadr takiej nie z wielkich jezior
Oferta z Afryki będzie ciekawsza gdzieś w okolicy czerwca, jak wyruszy pewna ekspedycja z PL Wink

Teraz mogę tylko przedstawić aktualizację po dostawie z Ameryki Południowej Wink  O, tutaj -> https://drive.google.com/open?id=0B-LMLk...WNEWUpSdnM



Pozdrawiam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#92
Poszukuje ładnej pary festae.Czy ma ktoś
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#93
(06-12-2017, 22:13 PM)Plastyk7 napisał(a): Poszukuje ładnej pary festae.Czy ma ktoś

Załóż wątek w dziale giełda Smile
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#94
Aktualizacja grudniowa Wink Bardzo proszę o kontakt wyłącznie telefoniczny lub mailowy -> 3kontynenty@gmail.com - 0048 668 196 877

https://drive.google.com/file/d/1FnPkbXz...1QbYe/view


Pozdrawiam!
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#95
Jest szansa na cos wiecej z apisto? Hongsloi'e potrzebuje
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#96
Chciałbym podzielić się wrażeniami z zakupów wysyłkowych w sklepie.

Całość ujmę w zestawieniu + i -.

Plusy:
- szeroki wybór ryb, dostępnych gatunków jest sporo, w tym też te "ciekawsze";
- możliwość zamówienia ryb, jeżeli nie ma na stanie, a są u hurtownika;
- ryby przyjechały w styroboxie;
- ryby przyjechały w worku oddychającym;
- dobry wybór firmy kurierskiej przez sprzedającego, na drugi dzień ryby były u mnie, dostawca kontaktował się telefonicznie.

Minusy:
- ryby ze sklepu i sprowadzone z Niemiec przyjechały w jednym worku, bez kwarantanny( 1/3 ryb zdechła w ciągu 1,5 tygodnia bez widocznych objawów, przywlekły też coś ze sobą, bo potem zaobserwowałem guzy);
- część ryb przyszła w kiepskiej kondycji, nienaturalnie wychudzone, jedna nawet wykrzywiona;
- mimo zapewnień, że u Dario dario i Heterandria formosa widoczna jest płeć, to otrzymałem ryby nie w zamówionej konfiguracji, a część drobniczek była w ogóle za mała, by móc rozpoznać płeć;
- nie przyjechała jedna ryba z Niemiec, o czym nie zostałem poinformowany przed zrobieniem przelewu( ryby przyjechały kilka dni przed wysłaniem przelewu), oraz nie wysłano jednej drobniczki; po pół tygodnia od rozmowy telefonicznej w tej sprawie, gdy upomniałem się o zwrot, dostałem opryskliwą odpowiedź oburzonego sprzedawcy; zwrot ostatecznie otrzymałem;
- kiepski kontakt ze sprzedającym, nie dostałem odpowiedzi na część maili z pytaniami, musiałem się dopominać o odpowiedź, np. nie wiedziałem, jak zostaną zapakowane ryby, dopóki ich nie otrzymałem; zwalanie wszystkiego na brak czasu ze strony sprzedającego.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#97
Mimo12, przykro mi, że nie jesteś zadowolony, mogłeś po prostu napisać do mnie, a nie teraz po upływie dłuższego czasu, wylewać łzy na forum.

Mój błąd, że zgodziłem się na wysyłkę, bo Ty chciałeś zaoszczędzić trochę czasu i kilka złoty na przyjazd do Nas. Nic, człowiek uczy się na błędach.

Wybacz też, że nie byłem w stałym kontakcie z Twoją osobą i nie potraktowałem Cię priorytetowo, jak chociażby zakupu choinki na Święta.

Tak czy inaczej, na przyszłość warto zwyczajnie do mnie napisać, nawet jeżeli trzeba chwilę zaczekać na odpowiedz.


Dla osób, które mimo wszystko chciałyby u nas coś kupić, aktualna oferta ->  Styczeń 2018!




Pozdrawiam
3K!
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#98
Mało Afryki - Mało Afryki - Mało Afryki  Idea Figielek
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#99
Forum ma służyć wyrażaniu opinii i dyskutowaniu.
Również telefonicznie wyraziłem opinię o rybach, które przyszły.
Brakiem czasu również Pan się tłumaczył. Nie miałem możliwości poświęcenia 3h na wycieczkę po ryby.
Widzę, że nie umie Pan normalnie potraktować człowieka. Cóż. Myślę, że kontakt z klientem to podstawa handlu, jak również kultura osobista, której brak Pan prezentuje kolejny raz tym zdaniem.
Pisałem, szkoda że nie dostałem odpowiedzi na niektóre istotne pytania.
I wielka szkoda, że nie widzi Pan wypisanych plusów.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Jest jakaś szansa na ziemiojady z CA ?
660L - CA
525L - SA
375L - CA
240L - AUS
200L - CA
185L - CA
77L - TAN
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości