• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [25 l] Indonezja

#1
Wymiary:
40x25x25cm
Fauna:
Parosphromenus cf. bintan
Flora:
Hydrocotyle sp.
Hydrophila polysperma
Filtracja:
Aqua Szut Pat Mini wyd. 400l/h
   

Proszę o wszelkie uwagi i komentarze. W przyszłości planuję dodać liście (jak tylko będą dobre do zebrania z okolicznych drzew), korzonki (zamówione - prawdziwe rarytasiki ;P)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Mój komentarz brzmi : ciemność widzę ciemność Wink 

Tak na serio ryby są widoczne?
[Obrazek: diyWI0o.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Jak zrobisz zdjęcie na którym więcej widać na pewno komentarzy też pewnie będzie więcejSmile 
Życzę powodzenia w hodowli parosków!
Pozdrawiam!
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Niestety, ich ubarwienie zlewa się z barwą podłoża i wody Wink. Jak się dokładnie przyglądnę to coś widać Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Widać, kilka larw szklarki, więc czym karmisz już wiadomo.
herbata dokładnie w takim kolorze i przejrzystości w jakim jest spożywana przez moją żonę
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Jeśli za akwarium nie masz jakiś przewodów czy innej techniki albo tapety we wzorki i jest możliwość zdjęcia tła rozważ uczynienie tego chociaż na próbę/do fotki. Przynajmniej zarys aranżacji i może nawet sylwetki ryb będzie widać.Smile
Aktualnie…
- 300l ameryko-afryka
- 240l Azja
- 202l Nowa Gwinea
- 156l Azja
- 60l Ameryka Południowa
- 50l przedszkole




 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Z tłem była czarna plama, tutaj jest bez tła Wink Muszę coś ze światłem popracować. Mam żarówkę 25W.

(14-09-2014, 12:34 PM)Grehu napisał(a): Z tłem była czarna plama, tutaj jest bez tła Wink Muszę coś ze światłem popracować. Mam żarówkę 25W.
Troszkę więcej chyba widać
   

Tak sobie myślę, że po kilkunastu podmianach barwa wody stanie się mniej intensywna Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Od razu lepiej. Tongue ---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie…
- 300l ameryko-afryka
- 240l Azja
- 202l Nowa Gwinea
- 156l Azja
- 60l Ameryka Południowa
- 50l przedszkole




 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Moje sumatrzaki wybrały sobie świetną grotę - przestrzeń pod filtrem Wink Siedzą tam razem, jedynie samiec patroluje dno akwarium. Jest niemalże czarny. Dzisiaj dodałem im towarzyszkę, ale jakoś nie za bardzo chcą ja do siebie zaprosić. Strosząc płetwy, delikatnie z gracją przekazują jej informację "nie chcemy Cię w naszej grocie". Może gdy dodam liści i korzeni stworzy się "domek" dla drugiej samicy i też będzie zaakceptowana. Mam trochę nietypowy układ ryb 3+4. 2 pary już zamówione, a trójkę sobie zostawiam.    
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Usunąłem rośliny i zrobiłem tło z mocno rozgałęzionych korzeni. Powiedzmy, że imituje to podmyty brzeg rzeki.
   
   
   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości