• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: dzikie Miecze

#31
oki dzieki. szukam dalej  Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
(06-10-2014, 08:59 AM)jarokol napisał(a): sorki ze odgrzebuje ale czy cos wyszlo z tego zakupu??
Niestety nie wyszło, ... a przynajmniej ja się nie załapałem ;-(
Pozdrawiam Rysiek
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
Panowie, delikatnie odkopię temat. Jestem zainteresowany zakupem dzikich odmian X. montezumae, X. alvarezi lub X. helleri.
Ktoś ma lub wie gdzie dostać?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
Daj znać jakbyś przypadkiem gdzieś w poszukiwaniach trafił na X. mayae
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
 X. montezumae sa u Tilmana, mi został sie jeden samczyk wykończył pozostałe, ale jak bede w Niemczech to muszę przywieść sobie bo sa piekne
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
(12-05-2016, 00:14 AM)jarokol napisał(a):  X. montezumae sa u Tilmana, mi został sie jeden samczyk wykończył pozostałe, ale jak bede w Niemczech to muszę przywieść sobie bo sa piekne
A planujesz wyjazd w najbliższym czasie?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
Witam jakby ktos chcial to mam troche za duzo mieczykow Alvareza i Palenque
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
Witam jakby ktos szukal mam na sprzedaz xiphophorus continens, palenque, nezahualcoyotle a takze ksenotoke doardioi, poecilia salvatoris, poecilia gracilis, limka perugiae i garbatka, skiffia francesae jak podrosna bedzie platka evelynae, czekam na mlode xiphophorus montezumae, birchmani, alvarezi, signum, xiphidium, skiffi multipunktaty dostepne w Rudzie Slaskiej pozdrawiam Artur 01:40:55 01-02-2019
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#39
(01-02-2019, 02:43 AM)Kirysek napisał(a): Witam jakby ktos szukal mam na sprzedaz xiphophorus continens, palenque, nezahualcoyotle a takze ksenotoke doardioi, poecilia salvatoris, poecilia gracilis, limka perugiae i garbatka, skiffia francesae jak podrosna bedzie platka evelynae, czekam na mlode xiphophorus montezumae, birchmani, alvarezi, signum, xiphidium, skiffi multipunktaty dostepne w Rudzie Slaskiej pozdrawiam Artur 01:40:55 01-02-2019
Kirysek, sporo masz tego O maj gat
Daj ogłoszenie w dziale giełda z numerem telefonu i fotami jeśli masz Smile
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#40
po prostu wow i to tak blisko
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości