• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: dzikie Miecze

#1
Cześć. Dziewczyny i chłopaki, czy macie może namiar na hodowce dzikich odmian Xiphophorus hellerii albo innych odmian mieczy? W Bydgoszczy i w okolicy w sklepach od dłuższego czasu nie udaje mi się ich upolować a i allegro świeci pustkami. Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam.
Pozdrawiam Rysiek
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Nie wiem czy Cię to ucieszy ale Krzysiek S był parę miesięcy temu u jednego hodowcy w Ostrawie, zapytaj go to może poda Ci namiary na PW. Oczywiście trzeba tam podjechać sobie samemu, ale jakbyś się wybierał to może i ja bym się zmusił Big Grin
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Ja mam ale cały czas czekam aż dorosnie jedyna samica jaka mam. 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
(10-09-2014, 20:17 PM)zyyys napisał(a): Ja mam ale cały czas czekam aż dorośnie jedyna samica jaka mam. 
O i to wydaje się bliższa kilometrowo i łatwiejsza opcja. Zyyys, to podejrzewam, że jak listopad będzie ciepły, to można się do Ciebie "uśmiechnąć"?
PS Piotrek, jak będziesz się wybierał, weź mi stadko. Wink A tak poważnie, z Bydgoszczy do Ostrawy jednak trochę mi daleko. Ale w okolicy października jadę na rekolekcje na południe polski, więc może... 
Pozdrawiam Rysiek
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Nie wiem czy w listopadzie już będą młode bo samiczka jest jeszcze dość mała. Ale mam za to samce, przynajmniej jednego do oddania już teraz Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Możemy zrobić inaczej. Stafe - 3 kontynenty, jest w stanie sprowadzić z tropicwater.de ryby, ale po 2 sztuki nie opłaca mu się jechać. Trzeba zagadać co i jak i później ewentualnie ogłosić ściepę forumową chętnych na miecze Tongue Na tej stronie jest stocklista i są tam dzikie odmiany barwne. Oprócz tego inne ryby jak T. pasionis Big Grin
Pozdrawiam
Rafał


Tanganyika: 1100l, 900l
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
To jest dobra myśl -ja też byłbym chętny Smile
[Obrazek: diyWI0o.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Ja posiadam Pigmejki ale na razie młode
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Na pasionis się piszę Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Zapytam Stafe więc jakie musi być mniej więcej zamówienie żeby chciał się przejechać po rybska.
Pozdrawiam
Rafał


Tanganyika: 1100l, 900l
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości