• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Zbiornik Hodowlany

#11
Będę chciał rozmnożyć te trzy.
Aphyosemion australe
Aphyosemion bivittatum
Aphyosemion striatum
Kupuję ikrę więc chciał bym żeby mi ta hodowla wypaliła, a trochę trzeba zapłacić za ikrę więc zbieram jak najwięcej informacjiSmile.
Żeby wszystko się udałoSmile
[Obrazek: baneria.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Male pudelko z niskim poziomem wody do srodka ikra, liscie rogatek i po sprawie. Dwu pregie to mnoza sie na potege, podobnie kap lopezy. Striatum nie mialem.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Ja trochę inaczej robię bo kupuje na razie ikrę i chcę jak najwięcej jej odchować to jest dla mnie priorytet a rozmnażanie to jeszcze chwile aby do tego doszłoSmile
Ps. niski poziom wody sprzyja ikrze? skojarzyło mi się że jest w tedy lepiej natleniana? O to chodzi?
[Obrazek: baneria.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Podłączę się tematu. Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie zrobienie takiego multizbiornika z akwarium 120x50x50cm. Tylko jak to sensownie podzielić? Myślałem nad wstawieniem 3 przegród co umożliwi uzyskanie 4 zbiorniczków 50x30x50cm, ewentualnie 5 przegród i wtedy mam 6 zbiorników o wymiarach 50x20x50cm. Co do filtracji myślałem o zastosowaniu kubełka, który będzie zasysał wodę ze wszystkich jednocześnie i zwracał przez system deszczowni.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
hej,

lepiej robic osobne zbiornik. Latwiejsze w zarzadzaniu beda, niz jeden dzielony.

Grehu, na tyl kazdego zbiornika hamburg i po sprawie Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości