• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Wrocław - jaki sklep polecacie?

#1
Question 
Witam. tak jak w temacie. Jaki sklep akwarystyczny polecacie na terenie Wrocławia w którym dostanę pielęgnice, ładne rośliny oraz sklep w którym sprzedawca posiadać będzie wiedzę na ten temat. 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
"Trzmiel" ma dobrą opinie.
Si taajabuni,waana Adanu,mambo yalio duniani.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
"Ikola" bodajże taka nazwa nie byłem ale jest na allegro mają duży wybór ryb. I z tego co kojarzę to użytkownicy tego forum też ich chwaląSmile 
[Obrazek: baneria.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Dzięki za odpowiedźSmile
Jeżeli jutro nie będę mieć za dużo roboty to się przejadę do obydwu.
Około rok temu byłem w Trzmielu na ul. Rogowskiej i muszę przyznać że bardzo pozytywnie byłem zaskoczony warunkami jakie panowały w akwarium, oraz profesjonalizmem sprzedawców. Jak i asortymentem którym dysponują. Mały "-" za niewielką ilość pielęgnic, lecz sprzedawca powiedział że zawsze można u nich zamówić dany gatunek rybek. Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Nie mogę już edytować posta, więc muszę napisać kolejnego...
Tak więc byłem dzisiaj w sklepie "Ikola" na ul. Orzechowej 35 i jestem bardzo zadowolony z asortymentu, bardzo miłych panów którzy znają się na rzeczy, oraz zaskakująco niskich cen które można jeszcze negocjować. Ryby zdrowe, karmione, oraz miałem okazje zobaczyć ryby na zapleczu, które również miały dobre warunki, w których spokojnie mogły podchodzić do tarła.
Jutro mam w planie pojechać na ul. Rogowską do sklepu "Trzmiel". Porównywając ceny z allegro to mogę oczekiwać nawet niższych cen niż w sklepie "Ikola". 
Co tu więcej pisać... Pojadę, zobaczę. Smile 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Odkopuje temat. W poniedziałek będę we wrocku.
Na alledrogo znalazłem w aukcjach sklepu ikola 'crenichle lepidota'
http://allegro.pl/crenicichla-lepidota-w...02171.html
widział może ktoś te ryby na żywo i ma przypuszczenia jaki to może być gatunek naprawdę crenicichli?


poza tym polecacie jeszcze jakieś sklepy z Wrocławia (oczywiście pod kątem pielegnic z CA i SA)?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
(01-07-2015, 11:49 AM)sensej napisał(a): Odkopuje temat. W poniedziałek będę we wrocku.
Na alledrogo znalazłem w aukcjach sklepu ikola 'crenichle lepidota'
http://allegro.pl/crenicichla-lepidota-w...02171.html
widział może ktoś te ryby na żywo i ma przypuszczenia jaki to może być gatunek naprawdę crenicichli?


poza tym polecacie jeszcze jakieś sklepy z Wrocławia (oczywiście pod kątem pielegnic z CA i SA)?

Co do tych ryb to nie widziałem ich i nie wiem.
Lecz co do sklepu we Wrocławiu i wyboru pielęgnic to Ikola w tej kwestii zdecydowanie wiedzie prym w tym mieście. W każdym innym sklepie znajdziesz raptem po kilka gatunków pielęgnic. A w Ikoli dziesiątki + rozpraszacze do nich Wink
Jakbyś się faktycznie wybierał do Ikoli i coś tam kupował to powiedz, że jesteś z forum Cichlidae.pl, wówczas nie powinieneś mieć poza rzetelną obsługą problemów z negocjacją cen Wink.
[720l]Nowe życie...
[240l]BW

Pozdrawiam
Mariusz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Dziękuje za szybką odpowiedź ! Jeśli tylko starczy mi czasu to na 100% odwiedze ten sklep Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
zobacz jak mozesz czy sa tam jakies dorosłe tropheusy Smile przy okazji i daj znać
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Ok. Zdam recenzje jeśli tam zagoszcze Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości