• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Guianacara stergiosi

#31
Tak własnie jedno kopie a drugie pilnuje, tylko że kolory u mnie maja takie same lub podobne i różnia sie tylko brodawką plciową. Co do agresjii obydwie rybki to raczej tak samo, bede dalej obserwowal.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
Panowie, może jakieś foty? Wink
Moglibyście też zbiorniczki swoje wrzucić w odpowiednim dzaiale, nie ukrywam, że mnie ciekawią Smile
"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
Niestety mój baniak już nie istnieje ale foty wrzucę jak obiecywałem.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
Carman, a swoja drogą to co się stało z Twoimi rybami? ;-)
Pozdrawiam
Artur
http://akwapasja.pl/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
Pływają w waszych baniakach Smile musiałem zlikwidować akwarium ze względu na przeprowadzkę niestety.Teraz akwarium stoi puste i mam wszystko żeby je uruchomić ponownie ale brak mi pomysłu i weny nie wiem co miałbym tam wpuścić.Miałem ochotę na jaguary ale 500l to trochę przymało.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
Postaram sie jakoś na święta kilka fotek zrobic, ale nie obiecuje bo aparat i ja to nie idzie w parze Tongue i zawsze zmasakrowane zdjecia mam.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
U mnie też jedna parka się dobrała w koncu Smile, ale chyba obsadę będę musiał znowu okroić, bo raczej łatwego życia nie będą miały z A. sp. "Jenaro Herrera", byki porosły a i zawadiaki z nich niezłe, szczególnie dominujący samiec.

Zośka, napisz coś o tym tarle Wink
"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
U mnie najdziwniejsze było to, że bylem pewny co do jednej pary, tańcowały wykopały sobie tunel i trzymaly się razem dość długo, do momentu w którym następna wykopała grotkę obok. W tedy para się zmieniła, ale nie na długo. Reszta ryb była przeganiana i w zasadzie nie było ich widać po za karmieniem, własnie z tej trójki(bitych :p) dobrała się para i pierwsze tarło, którego nie widziałem. Teraz jestem pewny tylko jednego samca, który jest najwiekszy z wszystkich ryb i samicy i prawie pewny drugiej Wink Długo się zastanawiałem dlaczego dwie rybki nie maja kropek ani lini na ciele, mają tylko jedna przechodzącą przez oko i na to wyszło ze to są samiczki ale napewno nie jest to wyznacznik. Zobacze co bedzie dalej, tak jak już pisałem u siebie.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#39
Jakby kogoś zainteresowały Guianacara geayi to zapraszam. Mam nieco osobników 4-5cm. ;-)

Pozdrawiam
Artur
http://akwapasja.pl/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#40
U mnie dziś dobrana parka się wytarła Smile Dużo nie oczekuję przy mojej obsadzie, ale zobaczymy jak będzie.
"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości