• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Operacja Pleco Storm II czyli glusie jadą na ZOOEXPO

#31
Nie zrozumiałeś...
Pisząc o autopromocji miałem na myśli, że robisz z siebie gwiazdę i prezentujesz siebie na fotkach. Rozumiem, jedna, dwie, ale nie tyle. Nie przeszkadza mi pisanie o działaniach Pleco - przeciwnie, to akurat mnie interesuje i o ile admin nie ma nic przeciwko, to ja tym bardziej.
Informacje nt funkcjonowania i organizacji targów też mogą być ciekawe, ale co ma z tym wspólnego widok jakiejś pary leżącej w krzakach, czy powtarzające wyznania związane z tym, która z kobiet była ładna. Mając do wyboru pozujących ludzi obok zbiorników i samych ludzi zdecydowanie wolę pierwszą wersję.
To jest oczywiście tylko moje zdanie.

Czytam wszystkie wątki na tym forum, które - jak wskazuje nazwa - poświęcone jest pielęgnicom, a nie prezentacji niewyspanych facetów i ładnych kobiet Wink

Twoja działalność na forum jak dotąd ogranicza się do autopromocji, promocji Pleco i prezentacji produktów, które dostałeś do testów. Z pielęgnicami ma to niewiele wspólnego.
Gdybyś zamiast prezentować się jako gwiazda, pisał o L-kach - nie byłoby z mojej strony słowa krytyki.
[Obrazek: 93c4a8623c8ea33fm.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
Widać niektórzy urodzili się gwiazdami a inni wiecznymi malkontentami ^^
Każdy ma inne gusta Drogi Kolego, nie zmuszamy do oglądania, nie namawiamy do tego Smile Nie zrozumiałeś mojego poprzedniego postu, nie rozumiesz idei tej fotorelacji.
Tak więc pozwolę sobie na tym poście poprzestać. Jeżeli masz coś przeciwko powiadom proszę administrację iż mój topic zaśmieca forum/narusza regulamin/razi Twoje wartości moralne czy co tam chcesz Smile


 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
Bernardzie, odpuść, proszęWink.
Masz na naszym Forum setki zdjęć samych ryb i zbiorników (aż się powtarzają). Wiadomo, co fotograf, to inne spojrzenie. I bardzo dobrze (Kuba, jako jedyny - póki co - wstawił fotkę ryby z mojego akwarium, której nie opisałem i którą w sporym zbiorniku trudno było zobaczyć, takie było założenie).
Niebawem Kuba, w moim imieniu, wstawi zdjęcia dotyczące samych wystawców-akwarystów i gości Wystawy. Zależy mi na tym tak bardzo, jak zależy mi na integracji naszego środowiska. Pamietajmy, że m.in. integracji służą takie imprezy. I fotografia tutaj jest oczywiście wspaniałą pamiątką.
Dla mnie fotoreportaż Sephera pokazuje wiele aspektów organizacji ZOO-EXPO. Dostrzegam w tych fotkach elementy, których nie zauważyłem spędzając na miejscu wiele czasu. Pomimo, że jest już po ZOO-EXPO, dzięki takiemu materiałowi nadal poznaję współwystawców (nicka Ani właśnie znalazłem w tym materiale). Jeżeli na fotce widzę jakiś filtr, to dla mnie jest to filtr akwarystyczny, którym warto się zainteresować z samego faktu, że służy do czyszczenia wody w akwarium (nie muszę się koncentrować na tym, jak Sepher wszedł w jego posiadanie).
Nasze Forum jest płaszczyzną wymiany wiedzy, doświadczeń, uwag i refleksji dla hodowców pielęgnic ze wszystkich możliwych biotopów. Łączy wiele środowisk akwarystycznych z terenu całego kraju.
Fotoreportaż urozmaica nasze Forum, wpisując się w różnorodny charakter naszej Stronki, co ewidentnie jest jej silną stroną. Dodatkowo, jest zrobiony z jajem (w odróżnieniu np. od moich surowych fotek). A to, że do Sephera lgną piękne kobiety, to tylko pozazdrościć (Sepher, a jak Ty to właściwie robisz?Big Grin).
Bernardzie, gdybyś miał okazję zamienić słowo z Sepherem, zorientowałbyś się od razu, że człowiek ma ogromną wiedzę i możliwości jeśli chodzi o wybrane gatunki ryb. Nie będę go promował, bo wypromuje się sam.
To jest moja skromna opinia. I jeszcze raz powtórzę, są u nas i ryby, są u nas i ich hodowcy. Niech każdy ma własne spojrzenie - czasami via obiektyw - na różne obszary akwarystyki, nawet tej odleglejszej. Podtrzymuję, że to rozwija i integrujeWink.
Pozdrawiam,
Darek
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
(04-10-2011, 08:47 AM)bernard napisał(a): Nie przeszkadza mi pisanie o działaniach Pleco - przeciwnie, to akurat mnie interesuje i o ile admin nie ma nic przeciwko, to ja tym bardziej.

W kwestii wyjaśnienia spraw w których nie wszyscy się orientują chcę poinformować, że razem z sepherem jesteśmy administratorami Pleco i wspólnie podejmujemy strategiczne decyzje dotyczące kształtu i działania forum.Sepher nawet u nas na forum nie ma nicka zaznaczonego kolorem administratora, co może trochę wprowadzać innych w błąd ale jest to jego decyzja i wola.Sprawy techniczne załatwia pod nickiem Admin.Z mojej strony jest to tylko informacja i wyjaśnienie Smile

Pozdrawiam, Krzysiek

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
(04-10-2011, 11:02 AM)trofek napisał(a):
(04-10-2011, 08:47 AM)bernard napisał(a): Nie przeszkadza mi pisanie o działaniach Pleco - przeciwnie, to akurat mnie interesuje i o ile admin nie ma nic przeciwko, to ja tym bardziej.

W kwestii wyjaśnienia spraw w których nie wszyscy się orientują chcę poinformować, że razem z sepherem jesteśmy administratorami Pleco i wspólnie podejmujemy strategiczne decyzje dotyczące kształtu i działania forum.Sepher nawet u nas na forum nie ma nicka zaznaczonego kolorem administratora, co może trochę wprowadzać innych w błąd ale jest to jego decyzja i wola.Sprawy techniczne załatwia pod nickiem Admin.Z mojej strony jest to tylko informacja i wyjaśnienie Smile

Nie chcę się wtrącać, ale chyba chodziło o admina cichlidae Smile
A poza tym - Peace and love Big Grin
"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
Sorki, chyba nie do końca zrozumiałem tekst Dodgy ale myślę że Topielec nie będzie miał mi tego posta za złe Big Grin
Pozdrawiam, Krzysiek

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
Sepher - piszesz w liczbie mnogiej, więc rozumiem, że stałeś się współprowadzącym forum. Jeśli tak - to rzeczywiście nic tu po mnie, bo zapowiada się teatr jednego aktora, który w dodatku nie jest rybą Wink

Odnoszę wrażenie, że właściwie odczytałem ideę, o której piszesz. Nie widzę żadnego celu w tym, że w kółko prezentujesz swoje uroki i robisz to na forum, którego tematem nie jesteś Ty - naprawdę.
Wbrew temu co napisałeś nie odnoszę się do wartości - część tej fotorelacji jest zwyczajnie żenująca i nie powinna się znaleźć na tym forum.

Trofek - oczywiście chodziło mi o naszego admina, co Kuba już wyjaśnił. W żaden też sposób nie odnosiłem sie negatywnie do Pleco, ponieważ absolutnie nie mam ku temu żadnych powodów.

Darku - ja tylko wypowiadam swoje zdanie. Nie mam zielonego pojęcia nt. wiedzy akwarystycznej Sephera i choćby z tego względu nie przyszło mi nawet do głowy, aby w jakikolwiek sposób do tej kwestii się odnosić, a tym bardziej tę wiedzę negować. Cieszę się, że są ludzie, którzy wnoszą coś do akwarystyki.

W tym przypadku chodzi o coś innego. Zwyczajnie nie lubię pozerstwa w każdej postaci i jeśli mam ku temu okazję mówię i pisze co myślę. Tobie podoba się ta fotorelacja - ok, mi się (w części) nie podoba - więc chyba mogę wyrazić opinię. Rozumiem, że staramy się być dla siebie mili, ale podobnie, gdy ktoś pisze, że jakaś obsada to porażka, tak samo może napisać, że fotorelacja jest kiepska. Przecież celem takich postów nie jest obrażanie kogoś, lecz wyrażenie opinii. Jeśli ktoś mi mówi, że mam złą obsadę - myślę na ten temat. Jeśli ktoś mi mówi, że zrobiłem słabą fotkę - staram się popracować i zrobić lepszą. Niektórzy jednak nie umieją przyjąć krytyki i piszą ogólniki o braku zrozumienia idei.

Chciałbym też, aby było jasne - nie neguję wartości tej części fotorelacji, która odnosi się do przygotowania i organizacji targów, prac przy zbiornikach, itp. Tu całkowicie zgadzam się z Darkiem. Nie podoba mi się tylko lekko żenująca część "autopromocyjna" (dla przypomnienia - dotycząca nie Pleco, lecz jego przedstawiciela) Wink

Będąc tylko gościem na tym forum, zaproszonym przez admina i szanując użytkowników forum, nie chcę psuć atmosfery i kończę pisanie w tym wątku.

PS Zadeklarowałem, że nie będę dalej pisał, jednak pierwsze zdanie poniższej wypowiedzi mojego adwersarza zmusza mnie do dopisania prośby, aby nie rozdzielać tematu, a ewentualnie, zgodnie z wolą Sephera, stworzyć nowy, w którym rzeczywiście będzie on mógł prezentować swoją osobę w aspekcie pozaakwarystycznym
[Obrazek: 93c4a8623c8ea33fm.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
Proszę administrację o wycięcie tej dyskusji i założenie dla niej nowego wątku typu "Sepher się lansuje", "Sepher ma pociąg do dziewczyn i nie interesuje się akwarystyką" itp bo szkoda aby relacja była rozwalona przez zbędną dyskusję na temat aspektów moralnych prowadzenia się Sephera ;p
Przyszedł czas podziękowań Smile

Andoszka Tobie Aniu szczególne podziękowania za uratowanie koloru wody w naszym nano, za miłe towarzystwo, za fajne rozmowy.

Juwelinka Za to jaka jesteś Smile I za urocze rumieńce Wink

Aquael Za profesjonalny personel który był w stanie znieść grad moich dziwnych pytań, za pozytywną reakcję na akcję hospicjum, za poświęcenie mi czasu przez Pawła Zarzyńskiego, za ładne dziewczyny Wink

Diversa Za użyczenie po raz kolejny akwariów, za wafelki (chociaż załapaliśmy się ledwie na parę sztuk Sad )


Juwel Jak zwykle za poratowanie świetlówkami (znowu oczyma byśmy tylko świecili), za to że świetnie się z wami gada, za paleciaka którym "księżniczki się woziły"

Dator Gość który mając do opróżnienia własne zbiorniki olał je i pomógł nam walczyć z naszymi. Trofek poszedł do Datora pożyczyć tylko rurkę do spuszczania wody a wrócił z gościem dzięki którego bezinteresownej pomocy wróciliśmy do wrocławia po 1.00 a nie około 3-4 nad ranem. Wiele osób nam pomagało ale Ty Dator, jesteś wyjątkowym człowiekiem.

Gravel Za dostarczenie nam po raz kolejny świetnych podłoży do naszych zbiorników.

Gurami1 Gość który ma najładniejsze korzenie na świecie i wyposaża w nie drużynę pleco na każdy wyjazd. Szkoda że Cię z nami nie było :/

Hardun Za możliwość poleżenia na trawce, za ciekawe rozmowy o terrarystyce


Państwo Kociołkowscy Za miłe towarzystwo, za poświęcenie nam naprawdę dużej ilości czasu

Mr Garden Za towarzystwo, za ubaw, za chęć pójścia ze mną na zakupy placków do PKMD

Water & Garden za roślinność do nano której zapomnieliśmy zabrać z domu

Koleżankom i kolegom z innych stowarzyszeń, klubów, for którzy wraz z nami byli na targach. Bez was te targi straciłby dla nas sens. Wasza życzliwość, pomoc była naprawdę ogromna zaś wasze towarzystwo wspaniałe. Mam nadzieję że jeszcze nie raz spotkamy czy to na targach czy też prywatnie.

Wrocławskie Towarzystwo Akwarystyczne Za wszelaką pomoc którą nam udzieliło, za świetne towarzystwo, za ładne dziewczyny, za Grześka którego cała ekipa uwielbia. Minus za was że nie dostarczyliście Swientego.

Miejski Ogród ZOOlogiczny w Warszawie Szczególne podziękowania dla Pana Rafała Okońskiego. Za udostępnienie wody z swoich akwariów. Efekt tego był widoczny od razu. Lki się nie zestresowały nam jak na zoobotanice, wręcz plażowały się przed przednią szybą.

I jeszcze jedno podziękowanie specjalne: Dla nieznajomego człowieka z PKMD który w niedzielę pozbierał mnie z posadzki w momencie gdy zaczął mi się film urywać. Długotrwały brak snu, zmęczenie, kawa za kawą zrobiły swoje i zaczynał mi się "świat kończyć"... Ów człowiek zauważył to mimo że leciał gdzieś, pomógł mi usiąść, chciał wezwać pogotowie i zawiadomił ekipę pleco iż Sepher im się rozjeżdża. Dziękuję Ci kolego, jesteś wielkim człowiekiem.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#39
Zamiast tworzyć nowe tematy proszę resztę ewentualnych niedomówień między zainteresowanymi załatwić na PW Wink

Jest fotorelacja, są różne opinie - normalna rzecz.

Ze swojej strony tylko dodam na przyszłość, że jeśli gdzieś już w przestworzach internetu taka fotorelacja jest zamieszczona, to wystarczy wrzucenie samego linka tutaj - szanujmy miejsca na serwerach, póki nie mam na te sprawy hojnych sponsorów Wink
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#40
(04-10-2011, 23:49 PM)Topielec napisał(a): Zamiast tworzyć nowe tematy proszę resztę ewentualnych niedomówień między zainteresowanymi załatwić na PW Wink

Jest fotorelacja, są różne opinie - normalna rzecz.
Ja tam uważam, że takie sprawy od czasu do czasu mogą(ba, w delikatnej formie być nawet powinny) być na forum. Wink W końcu nie jesteśmy kółeczkiem wzajemnej adoracji lecz normalnym forum. Big Grin

Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości